טיפולי שיניים בהרדמה מלאה – המדריך המקיף

אם שמעתם ואם לא, חשוב שתדעו – היום ניתן לעשות הרבה מטיפולי השיניים בהרדמה מלאה. בלי כאב, בלי פחד, פשוט לקום אחרי הטיפול, אחרי שכבר הכול נגמר.

ישנם מספר סיבות לביצוע טיפולי השיניים בהרדמה מלאה:

  1. בעזרת ההרדמה, קיימת האפשרות לרכז טפול שבמקרה אחר היה יכול להיות ממושך לכדיי טיפול אחד ומרוכז.
  2. הפציינט מורדם, מה שבמקרים מסוימים מקל על הרופא היות ונחסך כל העיסוק שמסביבי לטיפול עצמו.
  3. הטיפול בהרדמה מלאה נותן אפשרות נוחה לכל אותם מטופלים אשר חוששים מאוד מהטיפול שהם "צריכים" לעשות וכתוצאה מכך, בהרבה מקרים הם פשוט דוחים אותו, כשבזמן שעובר, המצב רק מחמיר.

יש לציין כי בעבר שיטה זו לטיפולי שיניים לא היתה נפוצה וכיום, ישנם לא מעט טיפולים אשר ניתן לבצע בשיטה זו. הטיפולים אשר ניתן לעשות בהרדמה מלאה הם: טיפולי שורש למיניהם, השתלות שיניים, עקירה מורכבת ומסובכת, שיקומים מסויימים של הפה ועוד.

ההרדמות היותר נפוצות ואלה שאתם בוודאי מכירים הם הינם הרדמות בעזרת חומר מאלחש, הרדמה בעזרת זריקה של חומר מרדים המרדים באופן מקומי את האיזור המיועד לטיפול וכמו כן, ישנו את גז הצחוק.

כמה דברים שחשוב לדעת לגבי טיפול שיניים בהרדמה מלאה:

הטיפול יעשה בשניי שלבים כשצוות מרדים יבצע את ההרדמה הכללית של הפציינט ורק לאחר מכן הצוות מטעם רופאי השיניים יגש למלאכה. כמו כן, הרופא המרדים יהיה נוכח בכל מהלך הטיפול. בנוסף, המטופל יעבור תחקור ויצטרך לענות על שאלות שנשאלות על ידיי הרופא המרדים, זאת כדיי לוודא שאין רגישות לחומר מסוים וכי המטופל אכן כשיר לעבור את הטיפול תחת ההרדמה.

אם כן, כפי שקראתם, טיפול שיניים בהרדמה מלאה יכול בהרבה מהמקרים לחסוך זמן רב וכמו כן, להיות הרבה פחות מפחיד.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט