השתלת שיניים בראשון לציון

השתלת שיניים בראשון לציון

בעבר כשהיינו מבקרים את סבא וסבתא תמיד היינו נתקלים בכוס המים אשר ניצבת על השידה ליד המיטה, הכוס אשר מיועדת לשיניים התותבות. ההתנהלות עם שיניים תותבות היא נחלת העבר וכיום ניתן ליצר פתרון קבע איכותי אשר מאפשר להמשיך ללעוס בשקט מבלי להתעסק בתחזוקה מיותרת. השתלות שיניים קיימות כבר תקופה ארוכה והטכנולוגיה משתפרת ללא הפסק. כל שן ניתנת להחלפה ואין שום סיבה להמשיך לסבול מבעיות שיניים כאלו ואחרות. את ההשתלות מבצע כירורג לסת מנוסה אשר עבר את ההכשרה המלאה ויודע בדיוק כיצד לנהוג.

היכן ניתן להשתיל שיניים

אם אתם מחפשים השתלת שיניים בראשון לציון או בכל עיר אחרת בסביבה, מומלץ להתייעץ עם חברים שמבינים. דרך נוספת היא לחפש ברשת האינטרנט ולנסות למצוא מרפאה איכותית וידועה שיש לה המלצות רבות לאורך זמן. קופות החולים מסייעות מאוד בכל הנוגע לטיפולי שיניים וכדאי לבדוק אם אתם זכאים לעזרה או סבסוד כלשהוא. גם חברות הביטוח מפעילות תכניות שונות שעשויות להקל מאוד על אנשים אשר זקוקים השתלות שיניים.

ישנם סוגים רבים ושונים של השתלות ורק רופא מנוסה ידע לבדוק והחליט מה עדיף ולהציע אפשרויות שונות. תמיד כדאי לקבל חוות דעת נוספת שכן מדובר בתחום רגיש ולא זול. אם אתם מטופלים אצל רופא קבוע במשך מספר שנים וסומכים עליו בעיניים עצומות ופה פתוח אז ניתן לקבל את המלצתו.

השתלת שיניים ביום אחד

כאמור ישנן שיטות שונות ולא כל שיטה מתאימה לכל אחד. השתלת שיניים ביום אחד היא בהחלט אפשרית ואפילו מומלצת במקרים רבים. שיטה זו אמנם חוסכת זמן אך יש לזכור שעדיין מדובר בהליך רפואי שעלול להיקלע לקשיים. לכן תמיד כדאי לבדוק טוב את המרפאה שמטפלת ולוודא שהיא מצוידת בכל האישורים הנדרשים על פי חוק.

כשצריך לעשות השתלה

אמנם לא בכל מקרה חייבים לבצע השתלה, אך במקרים רבים זו הדרך המתאימה להתמודדות עם המצב. למשל כאשר חסרה שן במיקום שנראה לכל עין  פגיעה בביטחון העצמי עלולה לפגוע בתחומים נוספים והפתרון הוא קוסמטי יותר מאשר רפואי. כמובן שפה בריא הוא כזה שלא חסרות בו שיניים ואלו שנמצאות בו בריאות, לבנבנות וצוחקות.

 

כתיבת תגובה

סגירת תפריט