אבקת חלבון לנשים – נעים מאוד

אבקת חלבון לנשים

השאלה הזאת מוכרת לאנשים רבים שעוסקים בתחום. האם יש אבקת חלבון לנשים? האם מדובר במשהו שונה מאבקה לגברים? למה זה בעצם כל כך חשוב לגוף? מתי יש לקחת את זה? מהי הכמות שאנחנו צריכים? ועוד שאלות רבות. בשורות הבאות תוכלו למצוא את כל המידע על אבקת חלבון לנשים ועל אבקות חלבון בכלל. וגם, כמובן מה ההבדל בין אבקת חלבון לנשים לאלו של הגברים אם בכלל?

אבקת חלבון – רק לגברים?

בעבר, נשים נמנעו משימוש בחלבון. השימוש העיקרי היה על ידי הגברים. הסיבה לכך היא מכיוון שהחלבון מסייע לבניית מסת השריר שגורם להגדלת הגוף, מה שנשים לא רוצות. אך סיבה זו אינה אלא טעות. נכון, החלבון אמנם משמש לכך. לא לחינם משתמשים ספורטאים ומתאמנים באבקת חלבון. החלבון עוזר מאוד לבניית שריר בצורה בריאה, חזקה ונכונה.

אך החלבון אינו מיועד דווקא לזה. החלבון גם עוזר לתפקוד הכלי של הגוף, הוא מחזק את כוח הסיבולת שלנו ומאפשר לנו לבצע תרגילים ואימונים פיזיים קשים.

כמות או איכות

אך עם זאת, ישנם הבדלים בין אבקת חלבון רגילה המיועדת בדרך כלל לגברים – מתאמנים מפתחי גוף וספורטאים, לאבקת חלבון המיועדת לנשים. הייעוד שלהם דומה, אך המרכיבים בדרך כלל שונים מעט. מכיוון שאחרי הכול הגוף הנשי בנוי אחרת מהגוף הגברי, יש מרכיבים שבריאים לגברים ופחות יעילים לנשים ולהפך.

הנשים בדרך כלל, יצטרכו יותר חומצות וויטמינים בעוד הגבר יצטרך כמות חלבונים גדולה יותר, פחמימות ומינרלים.

מכיוון שקיים הבדל בין גברים לנשים, יש לבדוק את כמות האבקה ופחות את איכותה. כמובן שאין לוותר על חומר איכותי, אך יש להתאים את כמות הצריכה לפי האימונים והגוף.

ביטוח בריאות בעיות רפואיות בריאות הנפש דיאטה ותזונה הריון וילדים וטרינר כושר וספורט כללי לימודי רפואה מוצרי רפואה ובריאות רפואה אסתטית רפואה כירורגית ופנימית רפואה משלימה רפואת עיניים רפואת שיניים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כיצד יועץ בריאות יכול לעזור לך?
יועץ בריאות הוא מומחה בתחום ביטוחי הבריאות. אדם זה מכיר את כל מסלולי ביטוחי הבריאות הקיימים ויודע...
קרא עוד »
אפר 17, 2016
אוכל רפואי לכלבים: איך יודעים מה לקנות לחבר הקטן?
ההבנה שהכלב שלכם צריך אוכל רפואי היא לא תמיד פשוטה. יש לעניין הזה כמה היבטים חשובים. למשל, העובדה...
קרא עוד »
מרץ 15, 2022
עיסוי אינטגרטיבי
עיסוי אינטגרטיבי משלב למעשה שיטות עיסוי שונות, והוא מספק פתרון הוליסטי לכל הגוף. מדובר בשיטת עיסוי...
קרא עוד »
אוג 30, 2018