למה כדאי לעשות יוגה על בסיס קבוע

למה כדאי לעשות יוגה על בסיס קבוע

 

אנשים רבים בכל רחבי העולם אימצו את היוגה "אל חיקם" ומתרגלים יוגה על בסיס קבוע במשך שנים ארוכות. מאמר זה יעזור לכם להבין מה היתרון של תרגול קבוע.

תרגול קבוע מוליד לתוצאות

חשוב לקחת בחשבון כי כל דבר שחיובי לגופינו ואותו נתרגל בצורה קבועה יוביל לתוצאות טובות יותר שיחזיקו מעמד לאורך זמן. כלומר, אם החלטתנו כי אנחנו מתחברים אל פילוסופיית היוגה והחלטנו להשתתף במספר שיעורים ואנו חשים כי התרגילים בשיעורים עושים לנו טוב, קרוב לוודאי שתרגול קבוע לא רק שיעזור לנו לזכות בתחושה הטובה הזאת לאורך זמן, אלא גם בבריאות משופרת, גוף חזק ויתרונות רבים בצורה טובה יותר. ככל שאנו מתרגלים יותר, כך הגוף הופך להיות מכונה משומנת טובה יותר ואנחנו הופכים להיות מאושרים יותר.

יוגה על בסיס קבוע לבעיות בריאותיות

פעמים רבות ניתן לשמוע שאנשים שסבלו כל חייהם מכאבי גב או כאבים אחרים בשרירי ומפרקי הגוף, החלו לתרגל יוגה ובמהלך הזמן זכו לתחושת הקלה עצומה.  למעשה, חשוב לדעת כי אורח החיים שרוב האנשים מנהלים כיום (מול המחשב, תזונה לקויה, פעילות גופנית שנעשית בצורה לא נכונה ועוד) לקוי ולכן משפיע בצורה ניכרת על הגוף שלהם ותפקודם. דבר זה יכול לבוא לידי ביטוי בכאבים בחלק התחתון של הגב (אופייני גם לאוכלוסייה המבוגרת) ובעיות נוספות. תרגול יוגה על בסיס קבוע  יוביל להקלה משמעותית של כאבי הגוף ופעמים רבות גם לפתרון הבעיה ממנה סובל אותו אדם.

לסיכום, תרגול יוגה על בסיס קבוע ישפר את התוצאות של התרגול ויוביל את המתרגלים לבריאות טובה יותר הן פיזית והן נפשית. דבר שיבוא לידי ביטוי בהפחתה של כאבי קיימים, שיפור התפקוד של מערכות רבות בגוף, שחרור לחצים, גמישות גדולה יותר של הגוף, יציבות ועוד.

רוצים כבר להתחיל? בקרו באתר של יור יוגה – שיעורי יוגה ברעננה.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט