ניתוחי בקע – מידע חיוני בנושא

ניתוחי בקע – מידע חיוני בנושא

מצב בו צריך לבצע ניתוחי בקע יהיה בדרך כלל כאשר ישנה בליטה לא תקינה של איבר שאמור להיות בחלל הבטן אך הוא לא נמצא במקומו וזאת מכיוון שקיים פגם בדופן של הבטן. מדובר בניתוח שנחשב בטוח לחלוטין ואך ורק במקרים נדירים יהיה מומלץ להימנע ממנו וזאת עקב חוסר אפשרות לעבור הרדמה באזור הניתוח.

הליך נפוץ עם תועלת רבה למטופלים

ניתוחי בקע נחשבים למאוד נפוצים וזאת גם כאשר מדובר על הגיל השלישי. הסיבה לכך זה העובדה כי מדובר על ניתוח פשוט אשר מסוגל לשפר במידה ניכרת את הבריאות של האנשים שעוברים אותו. לפיכך יהיה רצוי מבחינתכם לוודא כי אתם פונים אל רופא מנתח כמו ד"ר אלדד פובזנר אשר מנוסה בביצוע ניתוח בקע וזאת כדי שתוכלו ולעבור את ההליך בראש שקט וללא שום חששות.

איזו הרדמה צפויים לבצע בניתוח?

כאשר ניגשים אל ביצוע ניתוחי בקע, הרופא המנתח ייעזר ברופא מרדים וזאת על מנת לבצע הרדמה של אזור הבטן שלכם. מדובר בהרדמה מקומית אשר מסוגלת לסייע לכם לעבור את הניתוח ללא כאבים ובצורה חלקה לחלוטין. לצד זאת, צריך לוודא כי אתם נמצאים במצב בריאותי תקין על מנת לעבור את ההרדמה הזו וזאת כדי לדעת אם תוכלו לעבור את הניתוח ויהיה מדובר בפרוצדורה שתתאים לכם.

ניתוח שרלוונטי לכל הגילאים

ביצוע ניתוחי בקע יהיה רלוונטי הן עבור הקהל המבוגר יותר והן עבור צעירים אשר נוצרה להם פגיעה בדופן הבטן. לאור זאת יהיה רצוי מבחינתכם לוודא כי אתם מודעים לכל האפשרויות השונות שתהיינה קיימות וזאת כל עוד האיברים שהיו אמורים להימצא בבטן שלכם אינם נמצאים במקומם. זכרו, חשוב לטפל בעניין בהקדם וזאת כדי למנוע החמרה של המצב.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט