הצערת הפנים

הצערת הפנים

אנשים רבים סובלים ממראה פנים בוגר על אף שהם אינם כל כך מבוגרים. הדבר שגורם למראה פנים מבוגר הם למעשה הקמטים. וקמטים – אם לא ידעתם – נוצרים לא רק בגיל מבוגר, אלא הם עלולים לצוץ גם בגיל צעיר כתוצאה מדאגות יתר, טראומות ומעוד סיבות דומות. אז איך אפשר להחזיר לפנים את המראה הצעיר הקודם?

מראה של פנים צעירות גם בגיל מבוגר

עם התקדמות הטכנולוגיה והמצאת שיטות שונות כמו גם המחקרים הרבים שנעשו על גוף האדם, ישנן שיטות שונות שמאפשרות גם לאנשים מבוגרים ליהנות מפנים צעירות ויפות ולהחזיר אותן למראה הצעיר של לפני שנים. השיטה המוכרת והנפוצה ביותר היא כמובן שיטת ההזרקות, הזרקת חומרים סיליקוניים שמעניקים לעור מראה זוהר ויפה.

חומצה היאלורונית – מה זה עושה?

חומצה היאלורונית הינה חומר סיליקון שמוזרק לפנים וגורם לעור להימתח. מה שהפעולה הזו יוצרת למעשה, זו אשליה של פנים חלקות ועור מתוח ויפה. אבל כמו שאמרנו זו אשליה, ולכן כאשר החומר פג, יש צורך לחזור על הפעולה שוב ולהזריק מחדש את החומר על מנת שהעור שוב ייראה צעיר ויפה. יש לציין כי מדובר בפעולה פולשנית ובהחדרת חומרים לגוף, על כן ישנם אנשים שמעדיפים להישאר עם עור מקומט ולא להשתמש באופציה הזו. אך יש לנו חדשות עבורכם; לא חייבים להזריק ואפשר גם אחרת.

האם אפשר גם בדרך טבעית?

ישנה דרך נוספת עבור הצערת פנים בדרך טבעית והיא באמצעות תרגילים שונים שמיועדים בדיוק למטרה זו. תרגילים אלו מסייעים לשרירים להימתח שוב, להרפות מחדש ולחזור לאלסטיות שלהם כבעבר, הם מעבים אותם ומחזקים אותם וכן משפרים את זרימת הדם ומעניקים לפנים חמצן והזנה בריאה. אם מקפידים לבצע את התרגילים המיוחדים הללו, ניתן להגיע לתוצאה מושלמת מבלי להצטרך לחומצות השונות ולטיפולים הפולשניים.

קראו עוד למה כדאי לעשות התעמלות לשרירי הפנים

ביטוח בריאות בעיות רפואיות בריאות הנפש דיאטה ותזונה הריון וילדים וטרינר כושר וספורט כללי לימודי רפואה מוצרי רפואה ובריאות רפואה אסתטית רפואה כירורגית ופנימית רפואה משלימה רפואת עיניים רפואת שיניים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה ההבדל בין חיפוש זרע לבדיקת זרע?
בעבר נעשתה בדיקה לקביעת רמת ריכוז הזרע. על מנת לקבל תוצאה מדויקת, גבר יצטרך ללחוץ את אשכיו על מנת...
קרא עוד »
יול 02, 2022
איפור קבוע בגבות – המדריך המלא
איך הגבות שלך נראות? לא כולן מרוצות מהשאלה הזו והתשובה השלילית מוכרת מאוד. מה באמת עושים עם איפור...
קרא עוד »
ינו 24, 2022
כיצד רפואה סינית יכולה לעזור לנו בחיים
אחרי שנים רבות בהם הרפואה המערבית, הקונבנציונאלית שלטה בכיפה ללא עוררין, בעשורים האחרונים יותר ויותר...
קרא עוד »
יונ 08, 2016