העלמת כתמים – איך עושים את זה נכון?

כשאנחנו מתבוננים במראה, יש לנו רצון לראות פנים צעירות ורעננות, כפי שאנחנו זוכרים את עצמנו, כפי שאנחנו רוצים לחשוב שאנחנו נראים, הרי כך נראינו בגיל עשרים או שלושים. כידוע, זה לא בהכרח כך. ככל שאנחנו מזדקנים, אנחנו לא בהכרח נראים כך. 

אחד הדברים שמשפיעים על המראה שלנו ונותן לנו תחושה של מראה זקן, הם כתמי פיגמנטציה בעור המופיעים באזורים מסוימים בפנים. מדובר על כתמים שנוצרים כתוצאה מהזדקנות של העור, חשיפה לחומרים, השפעות מזג אוויר והיבטים אחרים שיכולים להשפיע עלינו כך או אחרת.

הפתרון לצורך התמודדות עם מצב זה, הוא העלמת כתמים. טיפול זה מתבצע על ידי רופאי עור, רופאים המתמחים ברפואה אסתטית וכן על ידי אנשי מקצוע בתחום הקוסמטיקה. הטיפול נעשה הן באמצעות שימוש בתכשירים שונים והן באמצעות שימוש במכשירים ואמצעים, כולל אמצעי לייזר שיכולים לעזור לנו להעלים כתמים מסוגים שונים מהעור בצורה חלקה ונכונה. 

כיצד בוחרים איפה ואיזה טיפול לעבור?

לפני שאנחנו מחליטים לעבור טיפול העלמת כתמים / הבהרת העור, אנחנו צריכים לבחון מה נכון עבורנו, בין אם זה מבחינת סוג הכתמים איתם אנחנו מתמודדים, סוג העור שלנו והאופן בו הכתמים יכולים להשפיע עלינו.

אנחנו יכולים למצוא לא מעט אנשי מקצוע שמתמחים בתחום טיפול זה, אך זה לא אומר שכל אחד יכול לספק לנו את השירות הרלוונטי עבורנו. עלינו לבחור אנשי מקצוע שיכולים לספק את השירות הנדרש, בין אם זה על פי סגנון הטיפול שהם מציעים, סוג האמצעים והאלמנטים שעומדים לרשותם וכן על פי סוג התכשירים והחומרים שעומדים לרשותם. 

לפני סיום נדגיש, טיפול זה חייב להתבצע בשלבים וסביר להניח שנצטרך לחזור עליו מספר פעמים, שכן כתמים חדשים עלולים להופיע כל הזמן. 

כתיבת תגובה

סגירת תפריט