במה שונה דיאטן קליני?

במה שונה דיאטן קליני?

אין ספק כי אין כל פסול בלהיות כבדי משקל ועל החברה לקבל את זה כי יש גם אנשים מלאים וזה ממש בסדר ולא נורא. אך באותה נשימה אנו חייבים לציין כי הרבה פעמים השמנה מלווה בתופעות לוואי לא פשוטות בכלל ועל כן יש גורמים בממסד הרפואי המגדירים השמנה כמחלה לכל דבר ועל כן גם אנו חייבים לטפל בה בהקדם, יש מרפאות שלמות המוקדשות אך ורק לטיפול בבעיות ההשמנה של הדורות הצעירים. עלינו לזכור כי פעמים רבות אנשים מלאים סובלים מביטחון עצמי ירוד יותר, ממחלות נלוות כמו סכרת או מחלות לב ועל כן הם חייבים לטפל בעצמם ועדיף כמה שיותר מהר. על רקע זה אנו חייבים לציין כי פעמים רבות הדרך הטובה ביותר לטפל בהשמנה זה באמצעות דיאטן קליני. עליכם להבין כי דיאטן כזה יכול לשרת אתכם בצורה נהדרת וזאת עקב העובדה כי ההכשרה שלו היא יותר מקיפה מאשר זו של דיאטן רגיל וזהו משהו שאנו חייבים לקחת בחשבון.

התאימו את התפריט לאופי שלכם

אתם צריכים להבין כי לכל אדם יש תפריט שונה שאותו הוא צריך לצרוך, כפי שלכל אדם יש מערך שונה של אימון כושר אישי בקריות או בכל איזור אחר. קודם כל בגלל שהתפריט מושפע מהעדפות שלכם ויש אנשים אשר מעדיפים בשר בעוד אחרים מעדיפים בכלל אוכל צמחוני. יש אנשים אחרים אשר מעדיפים בכלל ירקות או פירות או כל דבר אחר ותפריט הדיאטה שלהם צריך לשקף זאת. לא רק זאת אלא שהתפריט צריך לגרום לנו לתחושת שובע וזאת בכדי שהדיאטה תהיה מוצלחת וברמה הגבוהה ביותר שיש. לכן כאשר אתם פונים אל דיאטן אתם חייבים להבטיח כי הוא יתחשב בצרכים הייחודים שלכם ולא ייתן לכם תפריט גנרי אשר יגרום לכם לקשיים עצומים ויפגע בכם בצורה מאוד קשה.

אל תתביישו לחקור על נושא האוכל לבד

עוד נקודה שאתם חייבים לקחת בחשבון היא שכדאי לכם לברר על הנושא כמה שיותר מידע ממקורות עצמאיים. אך באותה נשימה אנו חייבים לציין כי אתם לא יכולים לסמוך על כל מה שמתפרסם בתחום, לא כל פתרון כמו צריכת שייק בריאותי יתן לכם את התשובות ואתם חייבים לבחור מומחה אמיתי שאפשר לסמוך על מה שהוא כותב ועל מה שהוא ממליץ וכך להבטיח כי הטיפול בכם יהיה ברמה הגבוהה ביותר שיש.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט