סנדוויצ'ים בשרי- מגשים מוכנים לאירועים

סנדוויצ'ים בשרי- מגשים מוכנים לאירועים

 

בשנים האחרונות אנשים רבים מעדיפים סנדוויצ'ים על פני ארוחה כבדה בצהרים. מאמר זה יגולל בפניכם אודות סוגים שונים של סנדוויצ'ים בשרי לארוחת צהרים משביעה וכן הזמנת מגשים מוכנים לאירוע לכל ישיבה או אירוע ספונטני אותו מעוניינים לקיים במקום העבודה.

סנדוויצ'ים בשרי- אירועים שונים

חשוב לקחת בחשבון כי הזמנה של סנדוויצ'ים בשרי או מגשים מוכנים לאירועים הכוללים מאכלים בשריים חייבת להיעשות ממקום בעל מוניטין של מקום אמין, נקי ואיכותי. בנוסף, אם אתם שומרים על כשרות חשוב לברר האם מדובר על מקום כשר, שכן לא כל מקומות ההסעדה אשר מגישים בשרים הם מקומות כשרים. לאחר בירור לגבי אמינותו של המקום וההיצע שלו, חשוב לבצע אפיון מקדים וזאת על מנת לדעת מה אתם מעדיפים ומה תהיה העלות של התענוג:

  • תקציב- הצעד הראשון אותו יש לבצע הוא קבלת החלטה לגבי התקציב אותו מייעדים לקניית מגשים מוכנים לאירועים מסוג סנדוויצ'ים בשרי.
  • רישיון- הדבר השני הוא לוודא כי מדובר על מקום המופעל בצורה חוקית ונשמע לכל הוראות משרד הבריאות וכללי התברואה. דבר זה יבטיח לכם כי כל האוכל אשר יגיע אל מקום העבודה טרי והכנת הסדנוויצ'ים נעשתה במטבח נקי.
  • היצע- יש לבדוק מה ההיצע של הבשרים אותם ניתן לבחור. יש מקומות אשר מציעים ללקוחותיהם סנדוויצ'ים בשרי וכן סנדוויצ'ים מסוג חלבי, אך ההיצע הגדול שלהם מופנה יותר על החלק החלבי מאשר אל הבשרי.
  • כמות- יש לרשום מהי הכמות המקסימאלית של האנשים אשר ישתתפו באירוע ובהתאם להזמין כמות זו ועוד כמה סנדוויצ'ים נוספים או לחלופין בהתאם לכמות האנשים תתקבל החלטה באשר למספר מגשי האירוח המתאים לאירוע זה.

לסיכום, נכון להיום כל אחד יודע כי סנדוויץ' בשרי הוא סנדוויץ' משביע הן כארוחת צהרים אישית והן לקבוצת עובדים. לכן, כל שנותר לעשות הוא להגיע להחלטה באם מעוניינים בסנדוויץ' רוסטביף, פסטרמה, סלמי או כל סוג אחר של בשר ולהתחיל ליהנות מהטעם.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט