התאמה נומרולוגית לפי שמות

התאמה נומרולוגית לפי שמות

נומרולוגיה הינה שיטה לאבחון וניתוח האישיות. שיטה זו מאגדת בתוכה מספר עקרונות ברורים, באמצעותם ניתן להסביר שפע של מאורעות. לפי הנומרולוגיה, היקום נשלט על ידי חוקים, המתבטאים בחוקיות של מספרים, כאשר האנרגיה הינה הכוח המפעיל את היקום.

המספרים, למעשה, הם המבטאים את האנרגיה על שלל צורותיה השונות. בהתאם לכך, כל שם או מאורע הקיים בחיים, מקבל מספר המסמל אותו. בהתאם למספר, ניתן לפרש שמות או מאורעות ולהסיק מסקנות רלוונטיות. במאמר זה נדבר על התאמה נומרולוגית (זוגית) לפי שמות.

התאמה נומרולוגית לפי שמות

אחת השאלות הנפוצות ביותר אותן מקבלים העוסקים בנומרולוגיה, הינה שאלת ההתאמה הנומרולוגית לפי שמות. בין אם מדובר בקשר עסקי, זוגי או כל קשר אחר – שמות בני האדם משחקים תפקיד חשוב בהתאמה ביניהם. על פי השיטה הנומרולוגית, לאותיות המרכיבות את שם האדם ישנה השפעה מכרעת על מבנה האישיות של האדם. האותיות האמצעיות מאפיינות את הנפש על שלל מאפייניה, ואילו האותיות הראשונות והאחרונות מאפיינות את מהותו הבסיסית של האדם. לאות הראשונה בשמו של האדם נודעת החשיבות הגדולה ביותר.

הכל תלוי באותיות

אז כיצד נדע אם אנו מתאימים לבן הזוג שלנו, הרומנטי או העסקי, לפי השמות שלנו? הרי לפניכם הנוסחה: ראשית, יש לבדוק כל שם לגופו, ולמצוא את המספר הרלוונטי עבורו. איך עושים זאת? מדובר, למעשה, בשיטה פשוטה למדיי, המוכרת היטב לכולנו – גימטריה. אלא שבניגוד לשיטה המוכרת, הגימטריה בנומרולוגיה מתבטאת במספר אחד, כלומר – כל שם יקבל מספר, בין 1-9, אך לא מעבר לכך.

דוגמא

ניקח, לדוגמא, את השם "רונן". המספר של האות "ר" בגימטריה הינו 200. היות ובמספרים קטנים עסקינן, יש להוריד את שני האפסים. כלומר, לפי הנומרולוגיה, ערכה של האות ר' הינו 2. מספרה של האות "ו" בגימטריה הינו 6. עד כה – 8. מספרה של האות "נ" הינו 50. שוב, נוריד את האפס. 5+8=13. כעת, נחבר את הספרות 1 ו-3, ונקבל 4. האות "נ" סופית – שוב 5 – סה"כ: 9. השיטה אולי נראית מסובכת בהתחלה, אך למעשה, כל שיש לעשות הוא לחבר את הספרות (במידה ומתקבל מספר בעל שתי ספרות ומעלה), ולהמשיך בפעולה זו עד שנקבל מספר הנע על הסקאלה שבין 1 ל- 9. המספר המתקבל הוא המספר המסמל את השם של האדם, והוא גם המספר רבות על אישיותו. לפי הערכים המתקבלים עבור כל שם, ניתן לגזור את מידת ההתאמה בין שני האנשים.

 

 

כתיבת תגובה

סגירת תפריט