טיפול בטחורים

בעיה בריאותית נפוצה המשפיעה על מיליוני אנשים ברחבי העולם היא טחורים. המצב גורם לנפיחות כואבת של פי הטבעת, הגורמת לו להתנפח וכואב. דימום עלול להתרחש. בקע ודיברטיקוליטיס הם מצבים אחרים הגורמים לנפיחות של פי הטבעת. כל אחד מאלה יכול לגרום לטחורים קשים, אדומים או סגולים או לדיברטיקוליטיס, שהוא מצב בו מצטבר נוזלים במעי הגס ונשפך החוצה לתוך פי הטבעת (המעבר האחורי) גורם לדימום מעי.

טחורים הם מצב שכיח המטופל לעתים קרובות עם משחות חיטוי. מאמר זה ידון בכל הקשור אל טיפול בטחורים וכיצד ניתן למנוע אותם. טחורים הם כואבים, מעצבנים ומביכים. ניתן לטפל בהם בשיטות שונות כגון שימוש בקרמים, נרות או תרסיסים. חשוב להיוועץ עם רופא מומחה בטרם מקבלים החלטה איזה טיפול לוקחים.

מהם הטיפולים הנפוצים לטחורים?

טחורים הם מצב רפואי נפוץ מאוד אשר מטופל לעיתים קרובות באמצעות תרופות מקומיות או דרך הפה. עם זאת, הם יכולים להיות מאוד כואבים ולגרום לאי נוחות רבה. אדם עם טחורים לרוב יצטרך לשבת בישיבה או בעמידה לפרקי זמן ארוכים. זה מקשה על אדם לבצע פעילות גופנית מלאה ולטפל במשימות היומיומיות.

טחורים הם בעיה נפוצה בעולם. אנשים סובלים מזה בכל העולם וזו בעיה שכיחה שיש לטפל בה. הם מצב שכיח שיכול להיות מביך ולא נוח. אנשים רבים מנסים להסתיר את זה, אבל זה נפוץ יותר ממה שחושבים. הם גורם שכיח לכאבי בטן ואי נוחות. הם מצב שלעתים קרובות מתעלמים ממנו, אך עלול להיות מסוכן, אם לא מטפלים בו כראוי.

לסיכום, טחורים כואבים ויכולים להיות לא נוחים. הם יכולים לגרום מבוכה, כאב ומבוכה למטופל. הטיפול בטחורים אינו קל ולעיתים לא ניתן לטפל בהם כלל. למרות זאת הוא חלק חשוב מאוד מטיפולי הבריאות בעולם כיום.

>למידע נוסף ומגוון תכשירים בקרו באתר בית מרקחת ClubPharm

ביטוח בריאות בעיות רפואיות בריאות הנפש דיאטה ותזונה הריון וילדים וטרינר כושר וספורט כללי לימודי רפואה מוצרי רפואה ובריאות רפואה אסתטית רפואה כירורגית ופנימית רפואה משלימה רפואת עיניים רפואת שיניים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
טיפים כיצד לעבור את ההיריון במשקל תקין ונכון מאת המומחים של הרבלייף
בהריון את לא אוכלת בשביל שניים עם ובלי קשר לסוג המזון שתאהבי במהלך ההריון, חשוב להבין כי...
קרא עוד »
מאי 23, 2019
איך ניגשים לתרגום טפסים רפואיים
חולים ומטופלים רבים אחרים בכל סוגי הרפואה, נתקלים לעיתים במצב חירום מחוץ לישראל, שם הם מקבלים טיפול...
קרא עוד »
דצמ 24, 2019
השתלת שיער באיסטנבול
היום ניתן לשמוע על יותר ויותר אנשים, אשר בוחרים לבצע הליך של השתלת שיער באיסטנבול. מדובר ללא ספק על...
קרא עוד »
ינו 18, 2021