נעלי עקב – איך נעל עקב פוגעת בגב שלך?

הגוף שלנו זקוק לתנאים טובים כדי לתפקד היטב. אחד האזורים הרגישים שאסור לנו להתעלם מהם אלו הרגליים שלנו. בהדגשה על כפות הרגליים. אם חשבת עד היום שנעל היא אביזר אופנתי שצריך רק להתאים את הצבע ואת הדוגמא ללוק הכללי, את מוזמנת לרענן את החשיבה ולהבין שנעל ממלאה תפקיד חשוב כל כך מבחינת הבריאות שלנו. כך שנעל לא מתאימה ולא טובה עלולה לפגוע אף בגב ובבריאות בכלל.

נעלי עקב – האם יופי ובריאות יוכלו לצעוד יחדיו?

נעלי עקב משווים לרגל שלך מנח אלגנטי ומיוחד, הם מגביהים אותך ויוצרים לך מראה מיוחד וחגיגי. אך האם הדבר נכון ומועיל לבריאות? התשובה שלילית. העקב גורם לגופך להיות בזווית שאינה טבעית, הרגל אינה מונחת כל כולה על גבי הקרקע, ולכן גב תנוחת הגב שלך משתנה. התוצאה עלולה להיות בעיות בגב. זה יכול להתבטא בחוסר נוחות, במגבלות תנועה ואף בכאבים.

חשוב להבין שאם את מרבה לנעול נעלי עקב, אם את צועדת בנעליים אלו באופן קבוע, ההשלכה עלולה להיות משמעותית מאוד. שכן גם אם הסרת הנעליים המדוברות ההשפעה עדיין ניכרת ומורגשת. מה שאומר שאת עלולה לסבול מכאבים שילוו אותך לכל מקום, גם אם צועדת בנעליים שטוחות. מסיבה זו חשוב מאוד לשקול היטב את ההחלטה לנעול נעלי עקב, ולהמעיט ככל שניתן את השימוש בהן. זאת כדי למנוע בעיות בגב וכאבים באזורים נוספים בגוף. אמנם המראה חשוב וההופעה האלגנטית הינה בעלת ערך רב, אך הבריאות שלנו חשובה מכל. כמובן שתוכלי לבחור לך נעלי עקב נמוכות יחסית או כאלו שנחשבות בריאות ומותאמות יותר לכף הרגל מבחינה אורתופדית. כי נעל טובה ומותאמת תספק לך נוחות ובריאות.למידע נוסף היכנסו לאתר נעלי גראס

כתיבת תגובה

סגירת תפריט