טיפול בסוכרת

טיפול בסוכרת


סוכרת, היא מצב בריאותי כרוני (ארוך טווח), המשפיע על האופן שבו הגוף הופך מזון לאנרגיה. רוב המזון שאנחנו אוכלים, מתפרק לסוכר ומשתחרר למחזור הדם שלנו. ומה קורה כשהמנגנון אינו עובד כראוי? בדיוק על כך, הכנו מאמר חשוב בשבילכם.

טיפול בסוכרת

אם יש לכם סוכרת, או שהגוף שלכם לא מייצר מספיק אינסולין או שאינו יכול להשתמש באינסולין שהוא מייצר כמו שצריך, הגוף שלכם יעיד על התפתחות מחלה שנקראת סוכרת, אז יהיה עליכם לבחון טיפול טבעי בסוכרת.

כאשר אין מספיק אינסולין או שהתאים מפסיקים להגיב לאינסולין, יותר מדי סוכר נשאר בזרם הדם שלכם. במשך הזמן, הוא יכול לגרום לבעיות בריאות חמורות, כגון מחלות לב, אובדן ראייה, ומחלת כליות חלילה.

תרופה לסוכרת – יש דבר כזה?

עדיין אין תרופה לסוכרת, אבל ירידה במשקל, אכילת מזון בריא ופעילות ספורטיבית נכונה, יכולה באמת לעזור. נטילת תרופות לפי הצורך, קבלת חינוך ותמיכה בניהול עצמי של סוכרת ושמירה על פגישות רפואיות, יכולות גם להפחית את השפעת הסוכרת על חייכם.

סוכרת – מספרים דברים שכדאי לדעת

  • 34.2 מיליון מבוגרים בארה"ב סובלים מסוכרת, ואחד מכל חמישה מהם לא יודע שיש לו סוכרת.
  • סוכרת היא סיבת המוות השביעית המובילה בארצות הברית.
  • סוכרת היא הגורם מספר 1 לאי ספיקת כליות, קטיעות בגפיים התחתונות ועיוורון מבוגרים.
  • ב- 20 השנים האחרונות , מספר המבוגרים שאובחנו כסובלים מסוכרת יותר מהכפיל את עצמו.

אז מה עושים?

קיימות שיטות שונות לטיפול נכון בסוכרת, על ידי אלטרנטיבות בריאותיות שיכולות לקחת אתכם למסע ארוך תווך כזה שיוכל לעזור לגוף שלכם להתמודד עם הבעיה שנקראת – איך להוריד סוכר בדם.

גם תרופות טבעיות קיימות לטיפול נכון בסוכרת משני הסוגים ולכן, חשוב מאוד להיות מעודכן באשר לאלטרנטיבות המוצעות על ידי הרופאים.כתיבת תגובה

סגירת תפריט