אביזרים לתינוק: מה כל הורה לתינוק צריך שיהיה לו בהישג יד?
מה צבע ומרקם הקקי אומר על בריאות התינוק שלך

אביזרים לתינוק: מה כל הורה לתינוק צריך שיהיה לו בהישג יד?

כל חדר תינוקות צריך מיטה ושידת החתלה, אבל גם את האביזרים, שהופכים כל חדר פשוט לממלכה מיוחדת ואישית, נוחה ונעימה לתינוק, פונקציונלית להורים. 

אז אילו אביזרי חובה תוכלו למצוא לחדרי תינוקות?

  • נחשוש – אביזר שקיבל שם קצת מצחיק ומראה מצחיק לא פחות, אבל אין כמעט בית בישראל עם תינוק שאין לו נחשוש. מעין כרית ארוכה ורכה, שאפשר להניח בתוכה את התינוק, כדי למנוע תנועות מסוכנות, או כדי לעזור לתינוק לנוח על הצד, מתאים גם בתור אמצעי עזר להנקה, במגוון עיצובים ממיסים את הלב.
  • טרמפולינה – מעין כיסא נדנדה, דומה בעיצוב שלו לבוסטר לתינוקות, שמשתמשים בו ברכב. אפשר להושיב בו את התינוק לזמן רב, בתנוחה נוחה להפליא, לנדנד ולהרגיע אותו בתנועות שמזכירות את זמן האיכות שהיה לו ברחם עם אמא.
  • מובייל – אביזר חובה לכל משפחה עם תינוק. אמצעי הרגעה מסר אחת, מגרה את המוח, מעניין ומרגיע בעת הצורך. בקיצור – אביזר שימושי, אסתטי ומהנה.
  • כסא נוח להורים – אם לצורך הנקה, או פשוט כדי להרגיע את התינוק, שהתעורר באמצע הלילה ולא מצליח להירדם, כיסא להורים בחדר תינוקות הוא חיוני.
  • כריות מעוצבות – למיטת התינוק, לכיסא של אמא ובכלל – כריות הן אביזר חיוני לכל חדר, על אחת כמה וכמה לחדר תינוקות. הן אולי האביזר הרב שימושי ביותר עבור הורים ליצורים הקטנים.
  • שטיח עבה ורך – אביזר שיכול לשרת אתכם היטב אם תרצו לשבת עם התינוק על הרצפה, להניח אותו בלי חשש או להגן על התינוק מפני מכות כאשר הוא יתחיל להתהפך ולזחול.

לסיכום, אינספור אביזרים לתינוק מחכים לכם באתר של בייבי לי. היכנסו לקטלוג להצצה שלא תשאיר אתכם אדישים. למידע נוסף – צרו איתנו קשר!

כתיבת תגובה

סגירת תפריט