סרטן צוואר הרחם וטיפול כריתת לולאה

סרטן צוואר הרחם וטיפול כריתת לולאה

סרטן צוואר הרחם נחשב לאחת המחלות הקשות ביותר, ולכן יש צורך לקבל את הטיפול המתאים ביותר. טיפול כריתת לולאה אצל פרופ' יעקב בורנשטיין נחשב לאחד הטיפולים הנפוצים ביותר במקרים של חשש לסרטן צוואר הרחם, היות והוא יעיל הן לצורך אבחנה מדויקת של המצב והן בתור טיפול יעיל ומומלץ. ניתן היום למצוא בשוק מספר סוגים שונים של טיפולים, אשר מיועדים לנשים הסובלות מסרטן צוואר הרחם, אך אין שום ספק כי טיפול הכולל כריתת לולאה נחשב לטיפול היעיל מכולם. מדובר על הליך המתבצע באמצעות תייל דק, אשר מעביר זרם חשמלי לאזור המטופל. בצורה כזו ניתן לעצור דימומים ולבצע חיתוכים עדינים ומדויקים. טיפול זה ידוע גם בשם קוניזציה, אך טיפול הקוניזציה יכול להתבצע גם באמצעות להב וגם באמצעות קרן לייזר. היום נהוג להשתמש יותר בלולאה החשמלית, בזכות הדיוק וההצלחה שלה בשטח.

כל מה שחשוב לדעת אודות סרטן צוואר הרחם וטיפול כריתת לולאה

קודם כל, כדאי לציין כי טיפול כריתת לולאה מאפשר להוציא את כל הגידול הטרום סרטני צוואר הרחם, ובכך לספק שקט נפשי לכל אישה הסובלת מהתופעה. כדאי לדעת כי הרקמה שמוסרת בתהליך נשלחת לבדיקה פתולוגית. מטרת הבדיקה היא לוודא כי כל הרקמה הטרום סרטנית הוצאה מגוף האישה, דבר שכמובן מקטין באופן משמעותי את הסיכון לחלות בסרטן צוואר הרחם. 

כדאי לדעת כי הטיפול של כריתת לולאה מתאים במיוחד לנשים, אשר אובחנו עם תהליך טרום סרטני בדרגה גבוהה. הטיפול יכול לאפשר לאותן הנשים גם פתרון לבעיה וגם אישור לאבחנה שלהן. מדובר לרוב על נשים אשר קיבלו הפניה לטיפול, בעקבות בדיקת פאפ לא תקינה. בדרך כלל, מדובר על נשים אשר עברו כבר בדיקת קולפוסקופיה וביופסיה מצוואר הרחם, דבר שגרם לאבחנה של התהליך הטרום סרטני.> למידע נוסף בנושא היכנסו לאתר https://mdjacob.co.il/

כתיבת תגובה

סגירת תפריט