השתלת שיניים מקצועית לכל החיים

השתלת שיניים מקצועית לכל החיים

שיניים בריאות זה לא עניין של מה בכך, ובכל שנה מגיעים עשרות אלפי אנשים לקבל טיפולי השתלת שיניים. בעידן בו אנו חיים, עידן של אריכות הימים והשפע, השיניים שלנו פוגשות הרבה סוגי מזון, משקאות מכל מיני סוגים, קפה, תה, משאות חריפים, ושאר חומרים חומציים יותר או פחות שפוגעים עם הזמן בשיניים.

לצד נסיגת חניכיים ודלקות שונות לאורך השנים, וכמובן נטייה גנטית אצל חלקינו, הרי שכמעט כל אדם שמאריך ימים יצטרך השתלה של שן אחת או יותר. כשאתם ניגשים לעשות השתלות שיניים במרפאת שיניים באשדוד, אתם בוחרים לעצמכם טיפול מקצועי בפה שלכם.

השתלת שיניים בפועל:

כשחושבים על השתלת שיניים, חושבים על כניסה למרפאה, ויציאה עם שיניים חדשות, אבל מה התהליך?

  1. אבחון – על הרופא המטפל להבין את מצב הפה, הלסת, החניכיים והשיניים ולאבחן אתכם היטב
  2. בחירת סוג הטיפול – יש סוגים שונים של השתלות שמתאימות לשיניים שונות ואנשים שונים.
  3. הכנה לתהליך – לאחר שנבחר סוג ההשתלה הנכון לשיניים שלכם, יש להכינכם לתהליך הספציפי.
  4. טיפול – כשאתם מוכנים, תגיעו לטיפול (או למספר טיפולים) כדי להכין אתכם לקבלת השתלים
  5. סיום והתאוששות – לאחר ההשתלה ישנו פרק זמן של התאוששות וקליטת השתלים, וקיבועם.
  6. ביקורת – לאחר השתלה מקצועית יש לוודא שאתם מגיעים לביקורת תקופתית

השתלת שיניים ממוחשבת:

חלק מעידן השפע והטכנולוגיה מציע לנו פתרונות מאוד חכמים להשתלות וטיפולי שיניים. מרפאות מקצועיות כמו מרפאת שיניים באשדוד מציעות פתרונות ממוחשבים והדמיות בכדי להכין את הטיפול וההשתלה מראש בצורה קפדנית ומדויקת.

התוכנות הדנטאליות המתקדמות מאפשרות תכנון שתלים לפי דגם 3D ממוחשב לצורך התאמה מדויקת במיוחד של השתלים למבנה הלסת של המטופל, דבר שלא היה אפשרי בעבר, לפחות לא ברמות הדיוק הללו.

לפי הדגם המושלם יוכנו השתלים המותקנים בלסת שלכם, ואליהם יוברגו הכתרים, בתחילה זמניים ולאחר ההתאוששות החיונית יוברגו הכתרים הקבועים. תהליך זה יכול לקחת זמן מה, לצורך התאוששות הדרגתית ונכונה של רקמות הלסת. לאחר תהליך השתלת שיניים שנעשה בטכנולוגיה מתקדמת תצאו עם שיניים מחודשות, על בסיס שתלים יציבים וחזקים במיוחד.

מאמר זה בחסות מגי'ק טאץ' מרפאת שיניים באשדוד

כתיבת תגובה

סגירת תפריט