5 פרמטרים שחשוב לבדוק לפני שמחליטים על חברת סיעוד

5 פרמטרים שחשוב לבדוק לפני שמחליטים על חברת סיעוד

אף אחד אינו אוהב להיות תלוי באחרים, אך לעיתים זהו צעד בלתי נמנע. ישנם מצבים מסוימים שגורמים לנו להזדקק לשירות של חברת סיעוד ואם כבר מגיעים למצב כזה, חשוב מאוד לבחור את חברת הסיעוד בקפידה ולוודא כי זוהי אכן הבחירה החכמה ביותר.

לפניכם חמישה פרמטרים חשובים שיש להתייחס אליהם כאשר מחליטים על חברת סיעוד – 

  1. המלצות – לפני הכול

לפני שאתם ניגשים לשוחח עם חברת סיעוד מסוימת, חפשו המלצות על חברת הסיעוד הזו. כמו כן, אספו המלצות מאנשים שנזקקו בעבר לשירותיהם של חברות אלה, ובקשו מהם מידע אודות השירות ועל אופן הטיפול.

  1. חברה בעלת רישיון

סיעוד אינו מקצוע של "עובדים והולכים" ולכן, חשוב מאוד שחברת הסיעוד תהיה חברה מוכרת ומורשית. על כן, שימו לב לבחור חברת סיעוד שמחזיקה רישיון לסוג השירות אותו היא נותנת.

  1. ביצוע ביקורי בית

מטפל סיעודי הוא מעין עובד עצמאי שאינו עובד במשרד תחת עינו הפקוחה של הבוס. על כן, בדקו האם חברת הסיעוד מבצעת ביקורי בית במקומות בהם עובדים המטפלים שלהם, והם תמיד עם עין פקוחה לגלות כל דבר שאינו מתנהל כשורה.

  1. התאמת המטפל למטופל ולא להיפך

נקודה נוספת וחשובה לאין שיעור היא נקודת התאמת המטפל. ישנן חברות סיעוד שמעוניינות להקל על העובדים שלהן ולכן הן מתאימות לכל אחד את המטופל שמתאים לו. אך אם אתם מעוניינים בטובת יקירכם, שימו לב שהחברה מתאימה לו את המטפל הטוב ביותר עבורו.

  1. התייחסות כתובה להחלפת מטפל

חשוב מאוד לחתום על חוזה עבודה ברור מול חברת הסיעוד הנותנת שירותי סיעוד פרטיים על מנת למנוע מצבים בהם מחליפים מטפל מכל סיבה שהיא ללא תיאום והסכמה מראש.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט