למה אתם חייבים ביטוח מחלות קשות

למה אתם חייבים ביטוח מחלות קשות

אף אחד אינו רוצה לחשוב על עצמו כחולה או כנזקק לחסדי הזולת. כל אחד מקווה כי הוא יחיה לנצח, או לכל הפחות עד מאה ועשרים, שנים טובות ובריאות בלי שיקרה לו שום דבר רע באף שלב.

אז להבטיח כי אכן כך יהיה אי אפשר לאף אחד. בדיוק מסיבה זו חשוב כל כך לדאוג כאשר האדם עדיין בריא כי הוא יהיה מבוטח מפני מחלות קשות, קראו על כך באתר הר הביטוח. לא פעם הביטוח אכן יהיה לחינם והאדם יהיה בריא כשור עד זקנה ושיבה. אך עבור המקרים הקשים אשר בהם בכל זאת נזקק האדם המבוטח לשירותים שונים כאשר רק הודות לביטוח הוא מצליח להמשיך לחיות את חייו מתוך איכות מקסימלית, כדאי מאוד לעשות את הביטוח הזה.

כדי שלא תבכו על חלב שנשפך

לא פעם קורה ואדם מוצא את עצמו בפתע פתאום כאשר הוא מתמודד עם מחלות קשות שפוגעות בו אנושות. הוא מגלה כי 'לא לעולם חוסן' והוא למעשה אינו מסוגל לסייע לעצמו. הוא מתמודד עם בעיות וקשיים יומיומיים לא פשוטים כאשר הוא זקוק לעזרה וסיוע כמעט על כל צעד ושעל. לא פעם הוא לא מסוגל לאפשר לעצמו את כל העזרה רק בגלל העלויות הכבדות. לעיתים ישנן תרופות יקרות מאוד שהן אינן נכללות בסל הבריאות ורק אדם מבוטח יוכל  לקבל אותם בסיוע הביטוח. במקרים כאלה הוא שוב לא יוכל להיעזר בתרופות הללו בגלל מחירם הגבוה.

גם כאן, אם יש ביטוח ניתן בהחלט ליהנות גם מסל תרופות מורחב אשר עשוי להיטיב מאוד עם החולה ולעיתים אף להציל את חייו ממש, למידע נוסף.

עושים ביטוח ומקווים לטוב…

אנשים חכמים לא חושבים יותר מידי. הם עושים את הביטוח ומקווים ומתפללים כי הם לא יזדקקו לו.

כל אחד מקווה כי הביטוח למחלות קשות לא יבוא לידי ביטוי ולא יגיע לידי שימוש. ואם אכן יש בכל זאת צורך בכך, הרי שדבר יסייע רבות ועשוי לפתור הרבה מאוד בעיות.

גם אם לא תזדקקו לביטוח והלוואי שכך יהיה, הרי שתיהנו מבריאות איתנה וטובה וזה גם שווה…

כתיבת תגובה

סגירת תפריט