איך לבחור ביטוח בריאות

איך לבחור ביטוח בריאות

ביטוח בריאות כשמו כן הוא הוא, מבטח את בעל הפוליסה למקרה שבו יהיה צורך להפעיל את הביטוח עקב מחלה או סיוע בכל צורך רפואי אחר.

איך לבחור ביטוח בריאות

כדי לקבל כיסוי מלא לנושא הבריאותי אפשר לקבל תיאורטית הצעות מחיר מכמה חברות ביטוח, למלא אצל כל אחד מהם הצהרת בריאות וכך לקבל הצעות מחיר הכוללות החרגות.

לכל אחת מחברות הביטוח אשר מבטחות את הלקוחות שלהם, יש נוסח פוליסה משלה ואדם שאינו מקצועי בתחום זה, לא יוכל להבין את הניסוחים, את ההבדלים ובעיקר את הדקויות בין ההצעות השונות.

סוכן ביטוח אמין 

מי שמחפש באמת ביטוח בריאות שיגן עליו בשלל היבטים, ההמלצה היא לבצע מהלך זה דרך סוכן ביטוח אמין מבית MyExpert סוכן בעל ידע רב אשר עוסק בתחום זה שנים רבות. לאור השינויים הרבים שחלו בתחם זה על הפוליסות הישנות, סוכן הביטוח מסביר באופן חד את ההבדלים בין הפוליסות השונות של חברת הביטוח.

במקרים רבים חברת ביטוח אחת מחריגה סעיף מסוים למועמד להפעלת ביטוח הבריאות, לדוגמה עבור מי שיש לו נטייה להשמנה, עלולה להיות החרגה, עקב מחלות רקע שעלולות לצוץ עקב נושא זה. 

סוכן הביטוח מבצע סקר מקיף עבור הלקוח בכמה חברות ביטוח ובהתאם לתוצאות הוא מייעץ ללקוח באופן מקצועי מהי האופציה העדיפה בהתאם לקריטריונים כמו אופן הכיסוי, השתלות, סל תרופות, גובה הקצבה, עלויות חודשיות ועוד.

סעיפים חשובים בפוליסת בריאות

קיימים כמה סעיפים אקוטיים במסגרת ביטוח בריאות פרטי או קבוצתי שעל פיהם כדאי לקבל את ההחלטה באיזו חברת ביטוח להפעיל את ביטוח הבריאות, כמו לדוגמה, אפשרות לבחירת המנתח, טיפולים והשתלות בחו"ל, אישור לתרופות מיוחדות שאינן כלולות בסל התרופות, תקופת אכשרה קצרה או ללא תקופת אכשרה כלל.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט