איפה ניתן ללמוד צ'י קונג בארץ?
איפה ניתן ללמוד צ'י קונג בארץ?

איפה ניתן ללמוד צ'י קונג בארץ?

צ'י קונג זו שיטת ריפוי ואימון יעילה אשר מתאימה לאנשים במצבים פיסיים שונים. השיטה נחשבת למדיטציה בתנועה והיא בהחלט מצליחה להביא תוצאות נהדרות. היא משפרת את מערכות הגוף השונות, משפרת את הגמישות ואת התפקוד של האיברים הפנימיים, וכן מחזקת את הגמישות. העובדה שהשיטה נמצאת כיעילה עבור אנשים במצבים שונים מאפשרת תרגול גם עבור מוגבלים ונכים.

ללמוד את השיטה

היות השיטה יעילה מביאה לכך שמתאמנים רבים במצבים שונים תרים אחר מדריך צ'י קונג אשר ידריך אותן וילווה אותם בתהליך האימון שלהם. כיום יש גם בארץ אפשרות ללמוד את השיטה המיוחדת הזו. כן, תורת הרפואה הסינית ניתנת ללימוד גם כאן, בישראל. למעשה יש אזורים שונים בארץ בהם ניתן ללמוד. שכן הקורסים נלמדים בפריסה רחבה של ערים בארץ כמו קורס צ'י קונג בירושלים. עובדה זו מנגישה את הלימודים לתלמידים באזורים שונים ברחבי הארץ, כך שאפשר ללמוד בלי לצאת לנסיעות ארוכות.

היכולת, המקצוע והאימון

כולנו מודעים לערך הרב שיש באימון פיסי. הכושר הגופני הוא ערך בעל חשיבות רבה וכדי להשיג את המטרה יש לעמול ולהזיע. היות שכך כל אחד תר אחר שיטת אימון מתאימה אשר תוכל לשפר את היכולות שלו ולשפר את הכושר האישי. גם שיטת צ'י קונג הינה שיטה מבוקשת בגין העובדה שהיא נמצאת כיעילה, ומצליחה לשפר מצבים פיסיים בצורה מרשימה. מסיבה זו יש מתאמנים רבים אשר עבורם הצ'י קונג זו דרך חיים, אימון שנועד לשפר את הבריאות ואת איכות החיים.

מלבד זאת יש כאלו אשר בחרו לעצמם את התחום כאפיק מקצועי, הם חותרים לרכוש את המקצוע ואת כל התיאוריה שעומדת מאחורי. הם לומדים, מתאמנים ומתמקצעים אצל אמיר פרלמן במטרה להיות מדריכי כושר בשיטה זו. ואכן, העובדה שהשיטה נעשית למבוקשת ופופולארית מביאה כמובן גם לעלייה במספר המשתלמים בתחום. הללו רוכשים את היכולת להדריך מתאמנים ולהנחות קבוצות. כמו כן הם יוכלו להדריך מתאמנים בצורה פרטנית על מנת להשיג תוצאות מותאמות אישית ביעילות מקסימלית.

צ'י קונג – לימודים מוסמכים

אם הנכם מתעניינים בלימודים של קורס צ'י קונג – זכרו, חשוב לבחור מקום לימודים מקצועי ואמין!

כתיבת תגובה

סגירת תפריט