הדרך לרפא אחרים בעזרת שיטות של נטורופתיה

הדרך לרפא אחרים בעזרת שיטות של נטורופתיה

הצורך לרפא אנשים אחרים הוא צורך שכשאשר מרגישים אותו אי אפשר להתעלם ממנו. יש מי שהדחק העיקרי שלו הוא לכתוב ויש כאלה שאוהבים להלחין, ומה שבטוח זה שכאשר מדובר על דחף פנימי אי אפשר לעצור אותו. לכן אפשר להבין אתכם אם גם אתם מתלבטים מה כדאי לכם ללמוד כדי שתוכלו להצליח לעזור לאחרים, ובהחלט אפשר להבין את הדילמה הקיימת בבחירה בין לימודי נטורופתיה ובין לימודי רפואה מערבית. יש הבדל גדול מאוד בין השניים והדבר החשוב ביותר הוא להקשיב לקול הפנימי שלכם ולזהות את הדבר שבאמת מעניין אתכם.

 

האידיאולוגיה בריפוי הגוף

הרבה אנשים סבורים שהדבר החשוב ביותר הוא להעלים את הכאב כאשר אדם מתלונן על תופעה כזו או אחרת, אך אחרים טוענים שהמהות היא להבין למה כואב. לימודי נטורופתיה אלה לימודים שאומנם יציעו לכם לטפל באחרים בצורה איטית יותר, אך מצד שני, הרבה פעמים הנטורופתיה היא זו שתעביר את המחלה לבלי שוב. לעומת זאת, הרפואה המערבית הרבה פעמים מצליחה להעלים את הסממנים אך לא מתייחסת לשורש הבעיה, ולכן יש הבדל מהותי בין שתי האפשרויות האלה. לימודים בתחום הרפואה צריכים להתקיים בצורה מקצועית בכל מקרה, בין אם מדובר על נטורופתיה ובין אם מדובר על כל לימודי רפואה אחרים. לכן כדאי שתבדקו היטב לאיפה אתם נרשמים ואיפה אתם מעדיפים ללמוד.

 

ללמוד במקום מצוין

את לימודי הנטורופתיה, כמו את לימודי הרפואה המערבית, כדאי לעשות רק במקום הכי טוב שיש. אין כל טעם לבזבז את הזמן היקר שלכם על לימודים במקומות שהם פחות טובים, ולכן כדאי לבדוק את הנושא לעומק. בדקו לא רק על כמה עומד שכר הלימוד אלא גם מה מציעה לכם בדיוק מסגרת הלימודים.

לפוסט הזה יש תגובה אחת

  1. nadav23@gmail.com'

    האמת שאני באמת יכול להבין את זה, אני תמיד אהבתי לעזור ועכשיו בא לי להתמקד בלימודי רפואה משלימה כי הבנתי שזה פשוט מה שאני ממש אוהב 🙂

    מאחל בהצלחה לכולם!
    נדב.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט