קמפוס ברושים

קורס רפואה אלטרנטיבית, יכול לכלול שיטת שונות של שיטות שמערבות מגע, אמנות ותנועה. גם עבודה עם היגיון ועבודה עם בעלי חיים וכדומה, הם חלק מהרפואה האלטרנטיבית. כל אדם שיש בו הרצון לרפא אנשים בשיטות הוליסטיות, יכול ללמוד במוסד הלימודי הנחשב קמפוס ברושים. גם אנשים שמתמודדים עם אופי לימודי רפואה באוניברסיטאות השונות, יכולים להביא לידי ביטוי את יכולותיהם בתחומים אלטרנטיביים שונים ולהצליח בהם. יש לציין, כי לימודי רפואה אלטרנטיבית יכול לשמש כתחביב או כמקצוע. יש כאלה הלומדים את התחום הזה על מנת להתפתח  אישית ולאו דווקא מתוך הרצון לטפל באופן מקצועי.

לאחרונה, בגלל המודעות הרבה של הרפואה האלטרנטיבית ויכולות הריפוי שלה, גרמו לדרישה במטפלים אלטרנטיביים במגוון תחומים. ישנם מחקרים רפואיים מדעיים, אשר מראים את היכולות של טיפול ומניעה במחלות שונות.

ההכרה והשילוב עם רפואה קונבנציונאלית ורפואה אלטרנטיבית

רבים מהרופאים הקונבנציונאליים, ממליצים לשלב עם טיפולים מתחום הרפואה האלטרנטיבית ישנן יותר ויותר מרפאות של רפואה משלימה (אלטרנטיבית) אשר נפתחות גם במרפאות השונות של קופות  ובתי החולים. קמפוס ברושים פותח שעריו לאנשים המעוניינים להשתלב בתחום זה באמצעות לימודים מקיפים וגבוהים בתחום הרפואה המשלימה.  ישנם שני סוגים של רפואה אלטרנטיבית- האחת הינה הרפואה המזרחית שמקורה במזרח הרחוק ונשענת על מסורות עתיקות יומין כגון השיאצו, דיקור סיני, טווינה ועוד. השנייה- רפואה מערבית בשיטות אלטרנטיביות כגון: פלדנקרייז, כירופרקטיקה ועוד.

בחירה נכונה של מוסד לימודי המתמחה בלימודי רפואה משלימה

יש לציין, כי בחירה של מוסד לימודי המתמחה המקצועות הרפואה האלטרנטיבית הינה מכרעת ולכן, יש לבחור מוסד לימודי וותיק אשר מתמחה בתחום ויש לו מוניטין של שנים. אחד ממוסדות הלימוד הנחשבים בתחום הינו קמפוס ברושים אשר מעניק תכנית לימודים מתקדמת, אשר מציעה לימודים גם לאלה שנמצאים בתחום ומעוניינים להרחיב את ידיעותיהם. טובי המורים והמרצים מעבירים מהידע הרב שלהם לתלמידים. ניתן לבחור גם מסלולי לימוד מתקדמים בין 4-5 שנים. יש להתקבל לקמפוס, באמצעות מבחן קבלה, בגרות מלאה וראיון לתלמידים המעוניינים ללמוד מקצוע זה. ניתן לבקר בקמפוס ולהתרשם מהלימודים ולשאול תלמידים לגבי  שביעות רצונם מהמוסד הלימודי ומהרמה הנלמדת בו.

ביטוח בריאות בעיות רפואיות בריאות הנפש דיאטה ותזונה הריון וילדים וטרינר כושר וספורט כללי לימודי רפואה מוצרי רפואה ובריאות רפואה אסתטית רפואה כירורגית ופנימית רפואה משלימה רפואת עיניים רפואת שיניים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פינוי תכולת דירה לקראת מעבר לחו"ל
לא חסרות סיטואציות שמובילות אנשים לעבור לגור תקופה בחו"ל, ועל כן הם מבקשים לקפל את תכולת הבית, ולו על...
קרא עוד »
מאי 19, 2017
טיפול בתת מודע
  ההכרה בכך שהתת מודע של האדם יוצר עבורו מציאות חיים, הולכת וצוברת תאוצה אצל לא מעט בני אדם. כיום...
קרא עוד »
יול 04, 2017
שחייה בגיל צעיר- יתרונות וחסרונות
לא מעט הורים לילדים קטנים, ממהרים לשלוח אותם אל חוגי שחייה. בדרך כלל, מדובר כבר על ילדים בגילאים 4-5...
קרא עוד »
אוק 24, 2018