להיות הפסיכולוג של עצמך

להיות הפסיכולוג של עצמך

פסיכולוג הוא איש מקצוע אשר עוסק בתחום תורת הנפש. לא מעט אנשים מתמודדים במהלך חייהם עם קשיים רגשיים שמעיבים על רצף החיים שלהם וגורמים להם לבעיות שונות.  אותם אנשים לרוב יבחרו לפנות לפסיכולוג בכדי לתת את המענה הטוב ביותר לקשיים הרגשיים או הנפשיים מהם הם סובלים. בעוד שבעבר פסיכולוג היווה את האלטרנטיבה היחידה עבור אדם אשר נדרש להתמודד עם מצוקות נפשיות, הרי שכיום בעזרת שיטות שונות הנוגעות לתחום האימון הרוחני, כל אדם יכול להיות הפסיכולוג של עצמו ולסייע לעצמו להתמודד עם המצוקות אשר חייו מזמנים לו.

שיטת ביירון קיטי – להתמודד היטב עם מחשבות שליליות

שיטת ביירון קיטי, הינה שיטה אשר פותחה על ידי מרצה, מאמנת ומורה רוחנית בשם ביירון קיטי. מדובר בשיטה אשר מסייעת לכל אדם לזהות את המחשבות אשר גורמות לו להרגיש רע ולהיות במצוקה נפשית. זיהוי המחשבות הללו, תיחום המחשבות באופן טכני על ידי רישום ועבודה בשיטות העבודה של ביירון קיטי על המחשבות השליליות במטרה להפוך אותן לחיוביות, זוהי שיטה אשר מעניקה לכל אדם את האפשרות להתמודד היטב בעצמו עם כל מצוקה נפשית אתה הוא מתמודד ולהוות את הפסיכולוג המושלם עבור עצמו. במקום להשקיע כסף רב על טיפול פסיכולוגי ארוך טווח, כל שעל האדם לעשות זה פשוט ללמוד את השיטה מאיש מקצוע המכיר אותה על בוריה. מרכז פתח למחשבה של אריק פלד מהווה כיום את המקום הטוב ביותר ללימודי שיטת העבודה של ביירון קיטי.

מהו מרכז פתח מחשבה של אריק פלד

אריק פלד, אשר שימש בעברו כפסיכולוג וכאיש מחשבים, התוודע לשיטת העבודה של ביירון קיטי בעברו ושם לב כי בכוחה של שיטת עבודה זו לחולל פלאים בחיים. לכן, טס אריק פלד ללמוד את השיטה מפיה של ביירון קיטי בעצמה. לאחר שחזר, פתח את מרכז פתח מחשבה שבו ניתן ללמוד בפרומים שונים את שיטת ביירון קיטי. בין אם מדובר על לימוד בסדנאות קבוצתיות ובין אם מדובר בלימוד פרטי של מדריך מול תלמיד, הלא שבמרכז פתח המחשבה תוכלו ללמוד את השיטה בצורה האידאלית, בכדי להשתמש בה באופן פרקטי בחייכם שלכם ולהיות הפסיכולוגים של עצמכם.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט