מהם מדרסים ואיך בוחרים אותם?

מהם מדרסים ואיך בוחרים אותם?

אם אתם דואגים ליציבה שלכם, לבריאות כף הרגל ולמצב הגופני התקין שלכם – חשוב שתדעו כי כיום באמצעות מדרסים ניתן לטפל בשלל בעיות רפואיות, לשפר את היציבה ואף לפתור בעיות  רפואיות כרוניות בכפות הרגליים.

אבל מהם בכלל מדרסים? כיצד אפשר להתאים מדרסים נכונים לכפות הרגליים וכיצד בוחרים מדרסים? כל התשובות בהמשך.

אז מהם מדרסים?

מדרסים הינם רפידות אורתופדיות שמכניסים לנעל אשר מטרתן העיקרית היא לאזן ולווסת את משקל הגוף, להפחית לחץ על הרגליים, ולטפל בבעיות פיזיות שונות. באמצעות מדרסים ניתן לשפר כמה אלמנטים חשובים בגוף ביניהם:

יציבה – מדרסים באמצעות איזון הגוף ולחלוקו המשקל בגוף מאפשרים יציבה טובה יותר בקרב ילדים ומבוגרים.

ביצועים טובים יותר – מדרסים הינם מעולים לספורטאים אשר מעוניינים בביצועים טובים יותר תוך קבלת מקסימום תמיכה בעת המאמץ.

פחות לחץ על כפות הרגלייםהמדרסים המותאמים נכון לכף הרגל מייצרים פחות לחץ על כפות הרגליים.

פתרון בעיות רפואיות – באמצעות מדרסים ניתן לטפל בבעיות רפואיות ביניהם: פלטפוס, דורבן בעקב, כאבי רגליים, כאבי גב, כאבי שכמות תוך טיפול בעקמת וביציבה לקויה.

אז כיצד מתאימים את המדרסים לכפות הרגליים?

על מנת להתאים מדרסים לכפות הרגליים חשוב קודם כל להתייעץ עם איש מקצוע העוסק בהתאמת מדרסים למען וידוא כי אתם זקוקים למדרסים לכפות הרגליים.

בנוסף חשוב להתייעץ עם רופא המשפחה או עם אורתופד לגבי הצורך שלכם במדרסים.

לאחר שהבנתם כי אתם אכן זקוקים למדרסים, יש לקבוע פגישה עם חברות המתמחות בהתאמת מדרסים ולאחר מכן לבצע התאמה ממוחשבת ופיזית של המדרסים לכפות הרגליים שלכם.

אז כיצד בוחרים מדרסים?

על מנת לבחור מדרסים בצורה נכונה – חשוב למצוא חברות העוסקות בהתאמת מדרסים לכף הרגל, להירשם באתר של החברה לקבלת שיחה חוזרת או ייעוץ להתאמת המדרס ומכן להמשיך הלאה לתהליך התאמת המדרסים שיעזרו לכם לחזק את היציבה, את הגב, ולשמור על הבריאות.

 

כתיבת תגובה

סגירת תפריט