איך להיגמל מהתמכרות לאוננות?

איך להיגמל מהתמכרות לאוננות?

בדרך כלל ילדים מתחילים לצפות בסרטוני פורנו בגיל ההתבגרות ולאונן באותו שלב. לעתים קרובות ניתן לחזות במקרים לפיהם הנערים המתבגרים גדלים על אוננות בדרך קבע תוך כדי צפייה בסרטוני פורנו, ולא מעט מהם סובלים מהתמכרות בלתי רצויה. אם גם אתם מכירים מישהו שסובל מהתמכרות כזו או אחרת לאוננות, תעשו כל שביכולתכם בכדי לסייע לו ולוודא שהוא עושה זאת באופן הרבה יותר סביר.

כמובן שפעולת האוננות הינה טבעית למדי וכל בני האדם רוצים להגיע לפורקן מיני באופן עצמאי, וזה לגיטימי, אך צריך להבין שאם הדבר נעשה באובססיביות גבוהה מידי, כנראה שיש לכך סיבה וצריך לטפל בה. הרי חבל שאם הילד שלכם יצפה בסרטוני פורנו ללא הרף לאורך שנות גיל ההתבגרות שלו, הדבר עלול לגרום לסכנה שמא התמכר לאוננות.

איך להגמל מהתמכרות לאוננותטיפולים פסיכולוגיים

בכל אופן, בכדי להיגמל מהתמכרות לאוננות עליכם יהיה לקיים מספר שלבים בסיסיים. קודם כל, לצאת יותר מהבית ולעשות יותר פעילויות. אפשר לומר שאנשים שמאוננים יותר הם בדרך כלל אנשים פחות פעילים, ואם חשוב לכם להיות בטוחים שאתם עושים כל שביכולתכם בכדי לצמצם את הסיכוי שתאוננו במהלך היום, פשוט תנסו להיות בחוץ כמה שיותר ולהשתתף בפעילויות השונות

דבר נוסף שתוכלו ליישם הוא למצוא בת זוג. במידה ותהיה לכם בת זוג, תוכלו לקיים יחסי מין אחד עם השני ולעזור אחד לשני להגיע לפורקן מיני. כמובן שכאשר מגיעים לפורקן בעת משגל, התחושה היא הרבה יותר נעימה וטבעית. כך שאם אתם רוצים לחוש את מה שאתם חשים כאשר אתם מאוננים רק באופן עוצמתי יותר, אל תהססו ופשוט התחילו לחפש אחר בת זוג בהקדם, אתם יכולים להיות בטוחים במאת האחוזים שזה יעשה לכם רק טוב בסופו של דבר

הגמלות מאוננות זה תהליך שיכול להיארך לא מעט זמן, אך אם מגיעים עם המוטיבציה והרצון, אין דבר שיכול לעצור בעדיכם. פשוט תשימו לב שאתם עושים כל שביכולתיכם בכדי לממש את הרצונות שלכם, ואנו בטוחים שתצליחו בכך. אז קדימו, תיישמו את הטיפים שחילקנו לאורך המאמר וללא ספק תוכלו להצליח בדרך שלכם.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט