טיפול בכאב

כאב הוא אחד הגורמים השכיחים ביותר לסבל. זה יכול להיגרם על ידי גורמים שונים כמו פציעות, מחלות, או אפילו לידה. ישנם טיפולים רבים שאנשים משתמשים בהם כדי להקל על הכאב שלהם.

חלק מהטיפולים הללו כוללים טיפול תרופתי, דיקור סיני וטיפול. חלק מהאנשים עשויים להעדיף חלק על פני אחרים בהתאם להעדפותיהם ולמה שמתאים להם באותו זמן.

ישנן גם כמה תרופות טבעיות שאנשים עשויים להשתמש בהן כדי לטפל בכאב שלהם, כגון עשבי תיבול ושמנים אתריים, שלעיתים קרובות ניתן למצוא בחנויות מקומיות או בחנויות מקוונות.

עם זאת, עדיין ישנם מקרים רבים בהם טיפולים אלו אינם עובדים כי הכאב חמור מדי או שאין מספיק זמן להמתין עד שהוא ייכנס לתוקף לפני שהאדם יצטרך לעבור אפשרות טיפול אחרת.

במקרים אלה, אדם עשוי לפנות לניתוח…

מהו בעצם כאב?

כאב הוא תחושה לא נעימה שיכולה להתרחש כאשר הגוף ניזוק מכוח פיזי. זה יכול להיגרם ממחלה, תאונה או מצב רפואי. טיפול בכאב הוא תהליך של הפחתת כאב וטיפול בתסמינים ותופעות הלוואי הקשורים אליו.

שיטות לשיכוך כאבים אינן תמיד יעילות; לכן, טיפול בכאב עשוי לדרוש שימוש ביותר משיטה אחת בכל פעם.

ישנם סוגים שונים של שיטות לשיכוך כאבים שחקרנו עד כה במאמר זה:

נוגדי פרכוסים: תרופות אלו מסייעות להפחית את פעילות ההתקפים בתוך המוח ולהפחית את תחושת התרגשות של תאי עצב. הם גם ממריצים שחרור נוירוטרנסמיטר שמפחית את ההתרגשות של נוירונים בכל המוח

– אופיואידים: תרופות אלו עוזרות להקל על הכאב על ידי פעולה על קולטני אופיואידים במערכת העצבים המרכזית

– טיפולים אלטרנטיביים: רפואה סינית היא דוגמה מושלמת לטיפול בכאבים באמצעות סודות הרפואה הסינית, ישנם לא מעט טיפולים שיכולים לעזור להתמודדות עם כאב. תבדקו את זה ברשת

לתיאום ייעוץ במרפאת כאב אביהו >>>

ביטוח בריאות בעיות רפואיות בריאות הנפש דיאטה ותזונה הריון וילדים וטרינר כושר וספורט כללי לימודי רפואה מוצרי רפואה ובריאות רפואה אסתטית רפואה כירורגית ופנימית רפואה משלימה רפואת עיניים רפואת שיניים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה היתרונות של אחות פרטית לאחר ניתוח?
אנחנו מאחלים לכם כי לעולם לא תצטרכו לעבור ניתוח וכי מצבכם הבריאותי יהיה שפיר ותקין לכל אורך חייכם. אך...
קרא עוד »
מאי 18, 2018
איך בוחרים מוצרי בריאות
המגמה לשמור על בריאות הגוף והנפש, היא מגמה שהולכת ומתרחבת ככל שהשנים עוברות וכיום להבדיל מתקופות...
קרא עוד »
ספט 13, 2018
טיפול טבעי בכינים – די לכימיקלים
הורים רבים מתמודדים על בסיס יום – יומי עם אחת המכות הקשות ביותר ממכות מצריים – מכת כינים. כל הורה...
קרא עוד »
מאי 26, 2019