ירקות אורגניים מומולצים לבריאות

ירקות אורגניים מומלצים לבריאות. הם גדלים ללא שימוש בחומרי הדברה, קוטלי עשבים וכימיקלים אחרים.

לירקות אורגניים יש סיכון נמוך יותר לזיהום במתכות כבדות וחומרים רעילים אחרים. יש להם גם תכולה גבוהה יותר של ויטמינים ומינרלים.

ירקות אורגניים גדלים ללא שימוש בחומרי הדברה רעילים, קוטלי עשבים וכימיקלים אחרים שנועדו לאפשר לירקות לגדול, מה שאומר שהם אינם חשופים לשום חומר מזיק שניתן למצוא במוצרים אחרים. הגידול האורגני בטח ובטח מונע לבעיות בריאות אצל מי שצורך אותם.

לירקות אורגניים יש תכולה גבוהה יותר של ויטמינים ומינרלים, מה שאומר שהם מספקים יותר חומרים מזינים מאשר תוצרת קונבנציונלית.

ירקות אורגניים לא רק טובים יותר לסביבה, אלא יש בהם יותר חומרים מזינים ופחות חומרי הדברה.

ירקות אורגנים טובים יותר לסביבה מכיוון שהם גדלים ללא שימוש בחומרי הדברה. ירקות אורגניים גדלים גם ללא שימוש בדשנים סינתטיים, מה שעלול להוביל להתדרדרות קרקע ולזיהום מים.

חקלאות אורגנית היא סוג של חקלאות הנשענת על טכניקות כמו מחזור יבולים, זבל ירוק, קומפוסטציה והדברה ביולוגית לשמירה על פוריות הקרקע והדברת מזיקים. סוג זה של חקלאות הוא בר קיימא מכיוון שהוא אינו מסתמך על דלקים מאובנים או תשומות כימיות.

ירקות אורגניים טובים לסביבה מכיוון שהם גדלים ללא שימוש בחומרי הדברה, קוטלי עשבים או דשנים סינתטיים. המשמעות היא שלירקות אורגניים אין כימיקלים מזיקים שעלולים לזהם את האדמה והמים שלנו.

לירקות אורגניים יש גם סיכון נמוך יותר לזיהום מחיידקים כמו E. coli וסלמונלה, וזו הסיבה שהם מומלצים לאנשים עם מערכת חיסון מוחלשת או לילדים צעירים שנמצאים בסיכון גבוה יותר לפתח מחלות הנישאות במזון.

אז לסיכום הנושא, הצריכה של ירקות אורגניים טובה יותר לכם וטובה יותר לסביבה ואז נותרה רק עוד שאלה אחת: “למה לא להתחיל כבר עכשיו?” לבריאות!

ביטוח בריאות בעיות רפואיות בריאות הנפש דיאטה ותזונה הריון וילדים וטרינר כושר וספורט כללי לימודי רפואה מוצרי רפואה ובריאות רפואה אסתטית רפואה כירורגית ופנימית רפואה משלימה רפואת עיניים רפואת שיניים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הטסות רפואיות
טיסות רפואיות הן טיסות שתוכננו במיוחד להסעת חולים ממתקן רפואי אחד למשנהו. הן ידועות גם כטיסות...
קרא עוד »
יונ 01, 2022
החזר מס הכנסה לחולי סרטן
בהתאם לסעיף 9 (5) לפוקדת מס הכנסה, כל אזרח ישראלי המוגדר כנכה 100% ו/או נכה המתמודד עם מספר מחלות שדרגת...
קרא עוד »
פבר 10, 2022
חשיפת עובדות מפתיעות: תובנות חיוניות לגבי טיפולי שיער מומלצים
טיפולי שיער הם חלק בלתי נפרד משמירה על שיער בריא ויפה, ובכל זאת יש כמה עובדות פחות מוכרות לגביהם...
קרא עוד »
פבר 20, 2024