בדיקות קורונה בנתב״ג לטסים לחו״ל – מה צריך לדעת

בדיקות קורונה בנתב״ג לטסים לחו״ל

אם אתם חושבים לטוס לחו״ל בקרוב, ואחת הדרישות שמבקשים מכם זה בדיקת קורונה שלילית, אז כדאי לדעת שאתם לא חייבים לעשות את הבדיקה בבתי החולים ולשלם מחיר גבוה. במקום זאת יש לכם אפשרות לעשות את הבדיקה ישירות בנתב״ג, לשלם פחות ועדיין לקבל את התוצאות בתוך זמן קצר.

ההצהרה הרשמית קובעת כי עד 48 שעות ממועד הבדיקה תקבלו את התוצאות, אם כי במקרים רבים מקבלים את התוצאות באותו היום. כך שגם אם אתם לחוצים בזמנים ואתם רוצים לעשות את הבדיקה זמן קצר לפני הטיסה, האפשרות הזו של בדיקות קורונה בנתב"ג לטסים לחו"ל עשויה להתאים לכם.

תעשו את הבדיקה במחיר מופחת

לא רוצים לשלם ביוקר על הטיסה שלכם לחו״ל רק בשל בדיקת קורונה שתעלה לכם הרבה כסף? אם אתם רוצים לחסוך בעלויות, אתם יכולים להיות בטוחים כי בדיקת הקורונה בשדה התעופה בן גוריון זה הדבר הטוב ביותר שתוכלו לעשות. זה פשוט במיוחד וזה בר ביצוע בתוך זמן קצר.

יש גם שירות עם מענה טלפוני במידה ויש לכם שאלות שנוגעות לבדיקה ואתם לא בטוחים לגבי הפרטים הטכניים. כך שאתם מוזמנים לחייג ולקבל מענה לכל שאלה שלא ברורה לכם. זה בוודאי עשוי לעזור לכם להחליט ולהבין בדיוק מה אתם יכולים לעשות במצב שלכם.

קובעים תור לבדיקה אונליין

את התור לבדיקת הקורונה בנתב״ג תצטרכו לעשות אונליין דרך האתר של המעבדה שמבצעת את הבדיקות הללו. כדי שתוכלו לעשות את הבדיקה שלכם במועד המתאים ומבלי שתצטרכו להמתין יותר מידי, אין ספק שיהיה כדאי לכם לקבוע תור כבר בזמן הקרוב ולא לחכות עד הרגע האחרון, שכן אתם עלולים להצטער על כך בסופו של דבר.

ביטוח בריאות בעיות רפואיות בריאות הנפש דיאטה ותזונה הריון וילדים וטרינר כושר וספורט כללי לימודי רפואה מוצרי רפואה ובריאות רפואה אסתטית רפואה כירורגית ופנימית רפואה משלימה רפואת עיניים רפואת שיניים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
משחה לשרירים תפוסים
עם השנים, אנחנו יכולים למצוא על המדפים יותר ויותר משחות שיכולות להקל בשחרור שרירים תפוסים. הסיבה לכך...
קרא עוד »
דצמ 13, 2017
אילו תכונות מפתחת פעילות ODT לילדים
מעוניינים לספק לילדים שלכם את האופציה ליהנות מהתפתחות תקינה וזאת לצד כך שהוא יוכלו ליהנות ובצורה...
קרא עוד »
מאי 25, 2017
איך לבחור מומחים לבריאות העור?
האם ידעתם כי האיבר הכי גדול בגוף האדם הוא העור שלו? עור האדם הוא כזה שחשוף לכל מה שקרה, קורה ויקרה לו...
קרא עוד »
אוק 21, 2021