אטמים נגד מים – למה הם חשובים

אטמים נגד מים – למה הם חשובים

אטמים נגד חדירת מים – למי הם מתאימים ובאיזה סיטואציות?

אטמים אישיים לפי מידה אישית ובהתאמה ייעודית, עשויים מסיליקון גמיש ומיוחד עם ציפוי אנטי בקטריאלי. האטמים מיועדים למנוע חדירת מים לאוזניים בעת מקלחת או רחצה בבריכה, או בים.

לעיתים תכופות אנו נתקלים בתופעה שבה הילד אינו מוכן שיגעו לו באוזן. על אחת כמה וכמה לאחר ניתוח כפתורים, קראו בנושא בקישור. על מנת להקל עליו ועל כלל הגורמים המטפלים, בקשו מהרופא המטפל, עוד לפני ביצוע הניתוח, שיפנה אתכם למכון מוסמך וזאת על מנת שנוכל לקחת מידות לאטמים בצורה הטובה והנוחה ביותר. כך אתם וילדכם תהיו מוכנים וערוכים ליום שאחרי, ללא כל צורך בטרטור נוסף.

אטמים סטנדרטיים

כיום ניתן למצוא סוגים שונים של אטמים סטנדרטיים בבתי המרקחת, אך הדרך הטובה והבטוחה ביותר לשמור על האוזניים יבשות היא ללא ספק בעזרת אטמים אישיים המיוצרים על פי מידת האוזן. 

אטמים אישיים בהתאמה אישית

את האטמים האישיים ניתן להזמין במכוני שיקום שמיעה כמו בכתובת הזו. בעת ההזמנה לוקחת קלינאית התקשורת מידה של האוזנים (בדומה למידות שיניים שנלקחות אצל האורטודנט). את המידה שולחים למעבדה המייצרת את האטם מחומר סיליקוני מיוחד שאינו גורם לאלרגיות. ניתן לבחור אטמים מחומר שקוף או צבעוני (בד"כ מומלץ לבחור אטמים צבעוניים לילדים על מנת שלא יאבדו אם יפלו למי הבריכה).

חברת מדטכניקה אורתופון מתאימה בעבורכם אטמים ייחודיים, בהתאמה אישית לאוזן, עם פילטר מיוחד.

במעבדות החברה מייצרים אטמים ייעודיים נגד מים.

למה לבחור בהתאמה אישית על פני האטמים הסטנדרטים?

האטמים האישיים מפחיתים באופן משמעותי את האפשרות לחדירת מים לתעלת השמע ומאפשרים רחצה, חפיפת ראש ואף שחיה בצורה נוחה ובטוחה. במידה והאטמים מיועדים למניעת חדירת מים לאחר ניתוח מומלץ להזמינם לפני מועד הניתוח על מנת שיהיה ניתן להשתמש בהם מהרגע הראשון.

האטמים נגד מים מספקים את ההגנה המקסימלית לאוזניים, אטמים עם חוט ניתן להסרה לנוחות שימוש מקסימלית.

מי צריך אטמי אוזניים?

השימוש באטמים מומלץ לילדים ולאנשים בוגרים אשר סובלים מחדירת מים לתוך האוזניים  שלהם, אוזן חיצונית ואוזן תיכונה.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט