האם כדאי לעשות ביטוח נכות?

האם כדאי לעשות ביטוח נכות?

למרות שבחיי היום יום אנחנו כולנו רגילים להרגיש מאוד עצמאיים, זה ברור שכל אחד מאיתנו עלול להפוך להיות נכה, וזה עלול לקרות הרבה יותר מהר ממה שאנחנו מדמיינים. בניגוד לסוגים אחרים של ביטוחים, כאשר מדברים על ביטוח נכות אי אפשר לומר שיש קבוצת גיל שנמצאת בסיכון גדול יותר לעומת אחרים. כל אחד מאיתנו עלול להפוך להיות נכה, בין אם זה בגלל מחלה ובין אם זה בגלל תאונה, והשאלה הגדולה היא איך נוכל להתמודד עם מצב כזה. הביטוח בא לעזור לכל מי שהנכות שלו מגיע ל75% ומעלה, שזה אומר נכות מלאה, כך שגם לכם כדאי לשקול את האפשרות של ביטוח כזה.

מתי ייתן ביטוח כזה מענה?

ביטוח נכות זה מה שיוכל לעזור לכם להתמודד עם:

  1. אובדן ההכנסה: אדם שהופך להיות נכה לא יכול לעבוד כמו בעבר.

  2. טיפולים רפואיים שמחיריהם גבוהים: לא אחת על מנת שניתן יהיה לשפר את מצב בריאותו של החולה הוא צריך לעבור טיפולי מאוד יקרים. בעזרת הביטוח תוכלו להתמודד עם העלויות האלה יותר בקלות.

  3. הוצאות כספיות אחרות: כל דבר שיהיה עליכם לשלם עליו ושיוכח כקשור לנכות יוכל להיות ממומן על ידי חברת הביטוח.

אבדן כושר עבודה

לאיזו חברת ביטוח כדאי לכם לפנות?

ביטוחים שונים, בין אם זה לנכות, לאובדן כושר עבודה או לכל דבר אחר, ניתן לעשות היום בלא מעט חברות ביטוח. חשוב לדעת שבכל מקום הפוליסה מעט שונה, כך שטוב תעשו אם תשוו בין מספר חברות ביטוח שונות. אומנם יש חברות ידועות יותר מאחרות אך לא תמיד מדובר על חברות שהן גם יותר טובות ולכן כדאי לקחת הכול בחשבון ולבדוק לעומק את הדברים.

לפוסט הזה יש תגובה אחת

  1. uriel2@gmail.com'

    האמת שזה מאוד אינדבידואלי אם לעשות זאת או לא, מה שאני יודע שיש ביטוח שאני מוכן לשלם עליו בלב שלם והוא ביטוח תרופות מחוץ לסל כי ביננו, אי אפשר אף פעם לדעת מה יהיה…

כתיבת תגובה

סגירת תפריט