לא מוותרים על ביטוח בריאות פרטי

לא מוותרים על ביטוח בריאות פרטי

למרות שמדינת ישראל משקיעה הרבה מאוד מאמצים ומשאבים במערכת הבריאות שלה, עדיין כולנו עדים לכך שלא תמיד מערכת הבריאות מתפקדת כמו שצריך ולא תמיד היא עומדת בלחץ.

אם אתם חוששים להגיע למצב שבו אתם זקוקים לטיפול רפואי אך צריכים לחכות לו יותר מידי זמן, הרי שאתם צודקים, ובהחלט כדאי להיערך למצבים כאלה מראש. הדרך הנכונה להיערך לכך מראש היא לעשות ביטוח בריאות פרטי, כי רק ביטוח פרטי יוכל להבטיח לכם שבכל מצב בריאותי תקבלו עזרה ולא תצטרכו לחכות לה יותר מידי זמן. יש מצבים שבהם המהירות שבה מקבלים את הטיפול הרפואי יכולה להיות קריטית, ולכן חשוב ביותר לדאוג שיהיה לכם ביטוח פרטי.

מה יכול לכול הביטוח?

רופאכשמדברים על ביטוח בריאות פרטי מדברים על הרבה מאוד סוגים של ביטוחים, ואין ספק שלא כל אחד זקוק לאותה חבילה של ביטוח פרטי. יש חבילות שכוללות את האופציה לבחור את המנתחים, יש כאלה שכוללות ניתוחים אחרי תאונות דרכים, בדיקות DNA מיוחדות וכדומה. הרבה מהבדיקות שהרופאים כבר יכולים לבצע מבחינה מדעית לא נכנסות לסל הבדיקות של קופות החולים כיוון שהם יקרות, ורק קיומו של ביטוח פרטי יגרום לכך שלא תצטרכו לוותר על בדיקות כאלה במידה ויהיה לכם צורך בהן.

איפה לעשות ביטוח?

בין אם אתם רוצים לעשות ביטוח בריאות באופן פרטי ובין אם אתם רוצים לעשות כל ביטוח אחר, אין ספק שאחד מהשאלות החשובות ביותר היא אצל איזו חברה כדאי לעשות את הביטוח. יש היום הרבה חברות ביטוח שמציעות פוליסות שונות, ובהחלט כדאי לשים לב אל מי אתם פונים ומה בדיוק כולל הביטוח. חבל לשלם על ביטוח כפול או לשלם סכום מופקע ולכן בדיקה מעמיקה בהחלט כדאית לכם.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט