תזונאית קטוגנית – למי היא יכולה לעזור?

תזונאית קטוגנית – למי היא יכולה לעזור?

לא מעט אנשים מבקשים להיעזר בשירותיהן של תזונאיות, על מנת שיעזרו להן לבנות תפריט מתאים לצרכים שלהם, בהתאם לסגנון ואורח החיים שהם מקיימים. ניתן למצוא מגוון רחב של תזונאיות שמתמחות בסגנונות שונים של תזונה, אשר מיועדים הן לאנשים מבוגרים והן לאנשים צעירים. 

אחד הסגנונות השכיחים, זו דיאטה קטוגנית. מדובר על דיאטה שכוללת שימוש בשומן, ירקות וחלבונים, על חשבון שימוש בפחמימות. לא מעט צעירים ומבוגרים מבקשים להשתמש בשיטה זו מתוך מחשבה שכך הם יוכלו לשנות הרגלי תזונה וליהנות ממרכיבים שחיוניים להם יותר מבחינה בריאותית ואחרת. 

השאלה היא, למי תזונאית קטוגנית יכולה לעזור. מעבר לעניין שיש לא מעט אנשים שבוחרים להשתמש בגישה זו, הרי עולה השאלה למי באמת היא יכולה לעזור באופן מעשי. בין אם זה באמצעות עצות, בין אם זה באמצעות בניית תפריט מתאים, ליווי, עבודה שוטפת ועוד. 

לפני שנציג כמה דוגמאות, חשוב לציין שהעזרה שלה יכולה להיות חיונית וטובה, בתנאי כמובן שהליווי נעשה באופן מקצועי ומדויק, וכמובן על ידי אשת מקצוע מנוסה, כאשר הלקוח או הלקוחה, מתייחסים לנושא בצורה רצינית. 

עם מי עובדת תזונאית קטגונית

ראשית, ישנם אנשים שפונים אליה על מנת שתוכל לעזור להם לבנות תפריט שיתאים לצרכים שלהם, מתוך כוונה לרדת במשקל או לשמר משקל קיים. ישנם הרבה מאוד אנשים שמבקשים לשנות את סגנון התזונה שלהם, ולשם כך הם נעזרים באנשי מקצוע. 

שנית, ישנם לא מעט ספורטאים שבוחרים בסוג תזונה קטוגנית ולכן הם נעזרים בתזונאית שתעזור להם בכך.

שלישית, אנשים שמתמודדים עם מחלות שונות, מבקשים לא פעם לשנות את התזונה על מנת שיוכלו לקבל את המרכיבים הנחוצים להם בשביל להתמודד עם המחלה. 

כתיבת תגובה

סגירת תפריט