מטפל הוליסטי הדרך הנכונה לריפוי

מטפל הוליסטי הדרך הנכונה לריפוי

מטפל הוליסטי הוא מטפל אשר מרפא בעזרת תדרים של צלילים הנקלטים באופן מרגיע ונקלטים בחושים, יוצרים מרגוע וטיפול במגוון בעיות. הטיפול יעניק כוחות מחודשים יועיל במניעת פחדים וחרדות וכדומה. סאונד הילינג הינה שיטה המגיעה מתרבויות עתיקות המתאימה לריפוי בעיות של העולם המודרני אשר פועל בקצב מהיר ומלחיץ ומעלה את סף הדרישות והמטלות.

היתרונות בטיפול אצל מטפל הוליסטי

  • הפגת מתחים
  • העלאת מצב הרוח
  • מסייע בתחושת רוגע ושלווה
  • מפיג מתחים וחרדות
  • מסייע בהשתלבות הולמת במערך החיים האינטנסיבי
  • תורם לבעיות של הדור הצעיר וגם המבוגר

טיפול ייחודי זה יכול לסייע ולהואיל במצבים מגוונים אליהם נקלעים בחיים גם בעתות מצוקה וגם בימים כתיקונם. הטיפול יכול להיעשות לקבוצת אנשים או גם באופן פרטני. הוא יעיל במיוחד וניתן לחוש בתוצאות מיטיבות כבר לאחר הטיפול הראשון. הטיפול נעשה באופן  של השמעת צלילים מקערות טיבטיות תופים וכדומה. דרך תדרי הצלילים נעשה ריפוי מעמיק לרקמות לתודה ולנפש.

הטיפול בעל אחוזי הצלחה גבוהים ובעל ערך רב לצעירים וגם למבוגרים. בדורות הצעירים עלולים להיתקל בבעיות שונות הנגרמות בשל סיבות שונות. אשר לעיתים מהוות מכשול בהגעה ליעדים והישגים רצויים.  הטיפול יפעל לפתיחת אפשרויות ומתן איזון נפשי אשר יוביל להצלחה בבחירת היעדים, שמירה על מערכות יחסים, שמירה על מקומות העבודה ותחומים נוספים שבהן יכולות להיווצר בעיות בעקבות גילאים ואורך חיים.

הטיפול מעורר את החושים לראיית היפה והטוב בעולמנו מתוך איזון, שיקול דעת ויכולת להשתמש בפוטנציאל הגלום ולהגיע להישגים הנדרשים. כמו כן יאפשר איכות חיים טובה ואורך חיים בריא ומיטיבי. שבו ניתן לחוות הנאה ואושר במהלך היום יום. 

מטפל הוליסטי מקצועי, יעניק ריפוי ויאפשר דרך נכונה לחיים בריאים ומיטיבים. יועיל למטופלים ויאפשר תוצאות בעלות עומק אשר יהדהדו ויאפשרו להגיע לאיזון מדויק של גוף ונפש. סאונד הילינג הינה שיטה ייחודית עתיקת יומין אשר עובדת על תדרים וצלילים בעלי יכולת ריפוי ומרגוע. מומלץ לנסות טיפול להכרת השיטה ולאחר להמשיך לסדרת הטיפולים הרצויה ולהתחבר לתדר הרצוי.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט