רופא נשים VS רופאת נשים

רופא נשים VS רופאת נשים

לא כל אחת מרגישה בנוח מול רופאים ואנשי טיפול מסוגים שונים, בוודאי ובוודאי כאשר מדובר על טיפול בבעיות במערכת הרבייה הנשית, שיכולות להיות בעיות מאוד אינטימיות, כמו וסטיבוליטיס. הבדיקות הקבועות אצל רופא נשים דרושות יד עדינה מאוד של איש או אשת מקצוע שמבינים את המצוקה שלך ואת חוסר הנעימות. מה שאומר שהשאלה הכי גדולה של מטופלות היא איך לבחור את רופא נשים והאם חשוב לבחור רופא או רופאת נשים.

איך לבחור את הרופא שלך?

כדי שאת תוכלי לבחור את הרופא או את רופאת הנשים שלך, יש שלושה פרמטרים שאת חייבת להתייחס אליהם בתהליך החיפושים:

  1. ההרגשה האישית שלך – האם אתם מרגישה בנוח עם הגוף שלך, או שקשה לך לחשוב על עצמך יושבת על כיסא הבדיקה ונותנת לאדם זר לגעת באיברי המין שלך?
  2. מידת הניסיון של הרופא – האם מדובר על מומחה או איש מקצוע עם ניסיון בתחום מסוים, שאותו את חייבת לראות כדי להתמודד עם מחלה או בעיה רפואית.
  3. הליווי שלך – האם אחד מבני המשפחה שלך יכול להגיע איתך אל הבדיקה ולהפיג את החששות והפחדים?

אל תחששי לבחור את מי שגורם לך להרגיש בנוח

מידת הפתיחות לא משנה כמה פעמים את צריכה להגיע למשרד של רופא נשים, התחושות והרגשות מובילים נשים רבות לשאול שוב ושוב את השאלה כיצד צריך לבחור את רופא נשים. העצה הכי טובה שאפשר לקבל בתהליך החיפוש אחרי רופא או רופאת נשים, היא ללכת עם ההרגשה האישית שלך. אם את מרגישה בנוח יותר בחדר בדיקה שבו נמצאת רופאת נשים, אל תחששי לבחור את הרופאה שגורמת לך להרגיש הכי טוב שיש ברגע כל כך אינטימי.

לתיאום תור אצל רופא נשים יעקב בורנשטיין

כתיבת תגובה

סגירת תפריט