צילומי הריון אומנותיים: האם זה מתאים לי?

צילומי הריון אומנותיים: האם זה מתאים לי?

תקופת ההיריון היא אחת התקופות היותר יפות ומרגשות בחיים של כל אישה וכל זוג בעצם. בדיוק בגלל זה יש מי שבוחר לחפש דרכים מקוריות להנציח ולזכור את התקופה היפה הזו ובשנים האחרונות הפך טרנד צילומי ההיריון לאחד הטרנדים הפופולריים ביותר בקרב ההריוניות. מה כל כך מיוחד בדבר הזה? ובכן, ככל הנראה מדובר בשילוב בין יום מהנה וחוויתי לבין צילום מקצועי המאפשר להנות מתוצרים איכותיים. אם את בעצמך שוקל לעשות את זה ולא בטוחה ממש אם זה מתאים לך, אספנו כמה נקודות למחשבה שאולי יעזרו לך להחליט.

האם את מרגישה בנוח מול מצלמה?

ובכן, צילום היריון אומנותי הוא באופן טבעי למדי דבר שמצריך ממך להתמסר לעדשת המצלמה ולהרגיש בנוח עד כמה שאפשר מול אדם זר לך, לפחות בהתחלה עד שתרגישי בנוח עם הצלם או הצלמת. מי שרוצה לבחור בצלם שיעזור לכוון אותה לתחושות הנינוחות הזו, יכולה ליצור קשר עם סטודיו לצילום – פרפרים ולהכיר את האפשרויות העומדות בפניה לימי צילום. חשוב שתזכרי שגם אם את לא מרגישה בנוח באופן טבעי מול מצלמה אבל עדיין חשוב לך לעשות את זה, לאחר זמן מה ומעט עבודה פנימית תוכלי להרגיש נינוחה וטבעית.

מחפשת תוצרים ייחודיים?

יש נשים שיסתפקו בצילום במצלמה של הטלפון הנייד ובמקסימום יבחרו לפתח את אחת התמונות. עם זאת חשוב להבין כי לרוב לא מדובר בתוצרים איכותיים במיוחד וכי בתקופות כאלו שהן כה זמניות ומיוחדות, שווה לחשוב על דרך מעט יותר מיוחדת לשמור זכרונות מתוקים. על כן, צילומי היריון אומנותיים מתאימים בעיקר למי שמחפשת את הייחוד הזה ואת סט התמונות שהוא קצת מעבר לסטנדרט.

אפשר גם בצניעות

לבסוף, אם את חושבת שצילומי היריון לא מתאימים לך בגלל שמדובר בחשיפה גדולה מדי כי יצא לך לראות תמונות די אינטימיות, חשוב שתדעי שזה לא חייב להיות ככה. מי שתבחר תוכל גם ליצור סט תמונות מקצועי מושלם עם תמונות צנועות ועדינות.

בשורה התחתונה, כדאי לשאול את עצמך איך את מרגישה לגבי כל הנושא הזה ואם זה מסקרן אותך, פשוט לכי על זה!

כתיבת תגובה

סגירת תפריט