איך מטפלים בנשירת שיער

איך מטפלים בנשירת שיער

לא מעט אנשים סובלים מנשירת שיער, דבר שעלול לגרום לתחושה לא נעימה ואף לפגיעה בביטחון העצמי. השיער שלנו מהווה חלק מהותי מהמראה החיצוני שלנו, היות והוא מהווה את המסגרת של הפנים. לכן נשירת שיער קיצונית עלולה לפגוע באופן קשה בנפח של השיער ולייצר מראה דליל ומבוגר יותר. חשוב להבין כי הנשירה יכולה לנבוע ממספר רב של סיבות וגורמים, החל ממתח נפשי, תזונה לקויה, לידה, חילופי עונות ומחלות קרקפת שונות. מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע באתר הייר קליניק שמתמחה בתחום, על מנת לאבחן את הבעיה בצורה היסודית והמקיפה ביותר, על מנת להתאים לה טיפול הולם.

טיפול בנשירת שיער – מה מעולם לא סיפרו לכם?

כאמור, הסיבות לנשירת שיער יכולות להיות רבות ומגוונות, החל ממחלות שונות, תופעת לוואי של תרופות וטיפולים כימותרפיים, תהליך טבעי של הזדקנות, גורמים גנטיים ונזקים שנגרמים לשיער כתוצאה מהחלקות וטיפולי שיער נוספים. חשוב קודם כל לאבחן את הסיבה לנשירה, על מנת להתאים לה את הפתרון המתאים. עם זאת, חשוב לזכור כי רוב הפתרונות לוקחים זמן, כך שמדובר על תקופה של מספר חודשים, על מנת לראות האם הטיפול משפיע. תקופה זו עלולה להיות לא פשוטה, היות וזוהי תקופה של המתנה ואי וודאות. מומלץ בזמן הזה להיעזר בפאה או בתוספות שיער, על מנת להעלות את הביטחון העצמי ואת התחושה הכללית. 

>קראו על סוגי טיפולים בנשירת שיער

לסיכום, טיפול בנשירת שיער קשור באופן הדוק לסיבה שבגינה החלה הנשירה. מומלץ לגשת אל טריקולוגית מומחית, על מנת לעבור אבחון מעמיק. זוהי הדרך היחידה לגלות את הסיבה לנשירה ולהתחיל לטפל בה בצורה היעילה ביותר. למשל, אם מדובר על חוסר איזון הורמונאלי, ניתן לאזן זאת באמצעות הורמונים, ואילו מחלות עור בקרקפת ניתן לאזן עם משחות מתאימות.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט