על הגדלת חזה בהזרקה, כבר שמעת?

נשים רבות מעוניינות לשפר את מראה השדיים שלהן אך מתוכן לא כולן מעוניינות בהליך הניתוחי או בהוצאה הגדולה הכרוכה בניתוח להגדלת החזה. המדע והרפואה עמלים כל העת למצוא פתרונות לטיפולים חדשניים בתחום האסתטיקה.

אחד הטיפולים הנפוצים כיום הוא הגדלת חזה בהזרקה. טיפול זה מבוצע על ידי הזרקת חומר המבוסס על חומר טבעי הנמצא בגוף האדם. חומר זה נקרא בשפה המקצועית מקרוליין, והוא מבוסס על חומצה היאלורונית הנמצאת בגוף בתאים רבים: בעור, במפרקים ובעצבים.

מה זה בעצם החומר להגדלת חזה בהזרקה

החומר המוחדר לגוף בטיפל של הגדלת החזה בהזרקה מבוסס על החומר הטבעי, אך מיוצר בתנאי מעבדה ואינו מופק מן החי. הג'ל עצמו הוא פיתוח מיוחד של חברה בין לאומית בשם Q-MED אשר פתחה אותו כך שלא יתפזר בגוף כמו החומר הטבעי, אלא יחזיק מעמד בין שנה לשלוש שנים. חומר זה גם מוצק יותר מן החומר הטבעי. יש לציין כי המקרוליין המשמש בטיפול של הגדלת חזה בהזרקה, נעים יותר וטבעי יותר למגע ביחס לג'ל הסיליקון, שמשתמשים בו בשתלים להגדלת חזה ניתוחית.

תהליך ההגדלה של השדיים

כאמור, בטיפול זה אין תהליך ניתוחי ולכן משתמשים בהרדמה מקומית. משך הטיפול הוא בין חצי שעה לשעה וחצי. זמן זה תלוי בתוצאה הסופית שרוצים לקבל ובכמות החומר המוזרק אל תוך השד. חשוב לציין כי מכיוון שלא מדובר בשתלים בעלי מעטפת השומרת על החומר, הוא נספג אט אט בגוף ויש לחזור על הטיפול באופן ממוצע תוך שנתיים. לכן, יש לחזור על הגדלת החזה בהזרקה וזו הזדמנות להחליט על צורה וגודל אחרים. בניגוד לניתוח להגדלת חזה, הטיפול יכול להתבצע על ידי כל רופא ולא בהכרח מנתח פלסטי, אך מומלץ כמובן לפנות לרופא בעל ניסיון בתחום.

ביטוח בריאות בעיות רפואיות בריאות הנפש דיאטה ותזונה הריון וילדים וטרינר כושר וספורט כללי לימודי רפואה מוצרי רפואה ובריאות רפואה אסתטית רפואה כירורגית ופנימית רפואה משלימה רפואת עיניים רפואת שיניים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איזה נעליים כדאי לקנות לנער מתבגר?
השלב הזה שבו הילדים כבר לא כל כך קטנים אך עדיין לא אנשים עצמאיים שחיים בפני עצמם הוא שלב לא פשוט. מצד...
קרא עוד »
אפר 05, 2017
כרית לכיסא גלגלים
כל אחד עלול למצוא את עצמו בכיסא גלגלים כתוצאה מזקנה, מחלות שונות, פציעה מתאונת דרכים וכדומה. חשוב...
קרא עוד »
אפר 05, 2020
טיפול בנימי דם בפנים
העור שלנו רגיש מאוד, בכל פעם שאנו מסתכלים במראה יכולים לצוץ לנו 'הפתעות' חדשות שיוצרות לנו מראה שונה...
קרא עוד »
ספט 11, 2017