טיפול אפקטיבי בילדים על הספקטרום

טיפול אפקטיבי בילדים על הספקטרום

הורים שמגלים כי הילד שלהם נמצא על הספקטרום האוטיסטי לרוב מקבלים את ההודעה בצורה דרמטית עם ההבנה כי זה מה שקיים ומרגע זה והלאה עם כל מה שיוצא מתוקף התסמונת הזאת יהיה מנת חלקם  כל עוד הילד חי.

אולם, ככל שהשנים חולפות ישנם לא מעט חוקרים והורים אשר לא מוכנים לקבל את רוע הגזרה, ובוחנים ללא לאות את הבעיה הזו שנקראת אוטיזם. ואת האפשרויות להעניק סוגים חדשים של טיפול שאולי יכולים לשנות את החיים עם ילד שהוא אוטיסט באופן די ניכר. כי אם ההורים של לורנצו הצליחו למצוא את מקור הבעיה למחלה של הילד שלהם (ALD) ובכך להביא אל העולם את התרופה, הרי שלכל בעיה אחרת יכול לצוץ מתי שהוא סוג של פתרון יעיל גם כן. בהקשר זה מומלץ לבקר באתר של טלי אנגור.

בעיה שמתחילה מבפנים

מה שצריכים להבין בכל הנוגע אל שיטת cat ואל הפתרון שהיא מביאה אל החיים של האוטיסטים ואל ההורים שמטפלים בהם, הוא שדרך הטיפול מתחיל בבחינה של הבעיה שקיימת אצל אותם ילדים מבפנים. עם התובנה הזו שאומרת כי השפעות סביבתיות יכולות לחולל השפעה על התסמינים שבאים לידי ביטוי כלפי חוץ אצל כל אוטיסט, החל מחקר שבחן את הבעיות שיכולות להיות קיימות אצל ילדים אלו על ידי איתור של ליקויים שונים בתהליכים המטבוליים שקיימים אצל כל ילד וילד.

האפשרות של שינוי מה שילד צורך אל הגוף שלו, מביאה באופן הדרגתי אל שינוי מאוד ניכר בהתנהגות ובכל הופעות התסמינים שהיו בולטים מאוד אצלו לאחר האבחון של המיקום שלו על גבי הקשת האוטיסטית.

מה המחקרים מראים

כל שיטה אשר מובאת בתור שיטת טיפול לכל סוג של בעיה היא כזו אשר נבחנת בצורה מעמיקה טרם העברתה אל עבר הציבור כולו. כך, גם שיטת CAT שייסדה טלי אנגור היא כזו אשר עבורה נעשו בחינות רבות מאוד במעבדה ובחינה של האופן שבו שינוי הרגלי הצריכה, הופכים אל שינויים בתפקוד היומיומי אצל כל ילד שאובחן על הספקטרום.

עם מיפוי מדעי מוחלט של התהליכים המטבוליים שיש בהם לקות מבססים את תוכנית הטיפול בצורה מקיפה לשם איזון כל אותם החוסרים וקידום של אורח חיים עם הפחתה של תסמיני האוטיזם.

 

כתיבת תגובה

סגירת תפריט