חברתIZK  פרויקטים – הקמה וייצור חללים מסחריים

חברת IZK פרויקטים מתמחה בעיצוב מתחמים לכנסים עסקיים, ירידים ואירועי מכירה, הקמת ביתנים לתערוכות ודוכני קד"מ, ארגון חנויות ומרכזי קניות, ובאופן כללי – בייצור חללים מסחריים, קבועים או זמניים, הממוקמים במבנה סגור או בשטח פתוח.

המראה הוויזואלי של חלל מסחרי אמור להעביר מסר שיווקי ולחזק את הכוח המכירתי שהמותג. תהליך הבנייה של  חלל מסחרי דורש הבנה מדויקת של חזון המותג, צרכיו המידיים ומטרותיו לטווח ארוך. ברמה הפרקטית, ייצור חלל מסחרי מצריך תכנון מדויק, מאמץ לוגיסטי וידע מקצועי במגוון תחומים – מנגרות ופרזול ועד להנדסת חשמל ותאורה.

שיטת העבודה של חברת IZK פרויקטים הינה אינטגרטיבית, כלומר מאפשרת לבצע פרויקט מא' ועד ת' – מייצור המבנה במפעל החברה, ועד להקמתו במתחם המיועד. כמו כן, החברה מבצעת את כל המשימות הנחוצות להפעלת החלל, מעיצוב הפנים ועד לארגון פונקציונלי, כגון "הלבשת הקירות", סידור הריהוט והדקורציה, התקנת נקודות חשמל ותאורה וכדומה. כאמור, רוב העבודה נעשה במפעל של החברה, ובמתחם היעד מצבעים רק השלב הסופי – ההתקנה והחיבור של האלמנטים.

 

חברת IZK ידועה ביכולתה לייצר חללים מורכבים ומאתגרים במיוחד, אשר דורשים שילוב של שלל כישורים מתחומים שונים: מצד אחד – תפיסה אמנותית, יצירתיות וגמישות מחשבתית, ומצד שני – הבנה מתמטית והנדסית ומיומנויות טכניות גבוהות. כך למשל, ברזומה של החברה ישנם פרויקטים ייחודיים במראה לא סטנדרטי, כגון ביתני תצוגה בצורת ספינת ענק או בדמוי סככה מדברית הממוקמת מול נופי הדיונות.

חברת IZK פרויקטים – תהליך העבודה

השלב הראשון בייצור חלל מסחרי הינו בניית תכנית עבודה על שרטוטים והדמיות ממוחשבות. בשלב זה, על צוות החברה להחליט אילו חומרים ירכיבו את המבנה, כמה זמן יידרש להשלמת הבנייה ומהי מסגרת התקציב שבה יעמוד הפרויקט. כך למשל, אם הביתן מיועד לשילוח לחול, חשוב לתכנן את מידותיו כך שייכנסו אל תוך הארגז.

לאחר יצירת תכנית העבודה, ניגשים לביצוע הפרויקט בתוך אחד משני המפעלים של החברה. בסיום עבודות הנגרות והפרזול, הלוחות מקבלים צביעה ומותקנים בהם שקעי החשמל. בשלב הבא מפיקים עבודות דפוס ושילוט. בהמשך יוצרים ריהוט ודקורציה בהתאם לאופי ואווירה של הביתן.

תהליך ההקמה של הביתן מבצעים בשטח. האתגר העיקרי איתו מתמודדים יצרני חללים מסחריים הינו עמידה בלוח זמנים של הקמת הפרויקט. כאשר מדובר במבנים זמניים המיוצרים לצורך תצוגה למספר ימים בלבד, למקימי הביתן יש מעט מאוד זמן על מנת להתקין את המבנה בשטח ייעודי. כדי להתגבר על האתגר, משקיעה חברת IZK  פרויקטים בגיוס כוח אדם מיומן, הכשיר לעבודה אינטנסיבית בזמן מוגבל.

מידע נוסף על ביתנים לתערוכות

מידע נוסף על חברת IZK פרויקטים

כתיבת תגובה

סגירת תפריט