טיפול רפואי רשלני

טיפול רפואי רשלני

טיפול רשלני המתרחש בעת קבלת טיפול רפואי קורה לצערנו לא מעט, ולכן חשוב לשים לב למקרים כאלה. כיום ישנן רבים מהאנשים שטוענים שקיבלו טיפול רשלני, בין אם מדובר בטיפול שניתן על ידי צוות רפואי, רופא, לבין אם מדובר בטיפול של צוות בית החולים, רופא שיניים, בעת ניתוח פלסטי ואפילו ממטפלים בבריאות הגוף והנפש.

אבל מהי הגדרתה של רשלנות רפואית

רשלנות רפואית לפי ההגדרה היא מקרה שבו ניתן טיפול לקוי למטופל כאשר בזמן הטיפול לא התקיימה רמת הזהירות הסבירה, מה שגרם לנזק למטופל. לפי ההגדרה רשלנות רפואית יכולה להתרחש מכל גורם מטפל והיא קשורה גם להתעלמות מטענות של מטופל, מאי הפנייה לבדיקות, מרשמי תרופות שאינם מתאימים וכל מה שגורם לנזק ולהחמרת מחלה בקרב המטופל.

מקרים של רשלנות רפואית

בין המקרים ששומעים אודותיהם בנושא רשלנות רפואית ניתן למצוא מגוון רב של טענות שהובאו לבית המשפט ביניהן: טענות בנושא רשלנות רפואית בהריון, רשלנות רפואית בלידה, רשלנות רפואית בילדים, בניתוחים ועוד.

אזה כיצד מתמודדים עם טיפול רפואי רשלני?

אם אתם חשים כי נעשה בכם טיפול רשלני חושב בראשית להתייעץ עם  עורך דין רשלנות רפואית על מנת להבין האם יש לכם עילה לתביעה. כיום לא חסרים האנשים שתובעים מוסדות גדולים וגם קטנים ואף מוסדות ממשלתיים בנושאים של רשלנות רפואי. בייעוץ עם עורך דין, רשלנות רפואית תיבדק ועורך הדין יוכל לייעץ לכם על הדרך הטובה להתמודד.

כיצד מסייע עורך דין רשלנות רפואית?

עורך דין מסוג זה יוכל לומר לכם כיצד לפעול, מה להגיד, איך להתכונן לוועדה רפואית שנועדה על מנת לבדוק את הנזקים שנוצרו לכם בשל הרשלנות, והוא יסביר לכם אילו מסמכים יש להמציא על מנת שתוכלו להמשיך בתביעתכם. בנוסף עורך הדין ייעץ לכם בכל שלב וייצג אתכם בתביעת הרשלנות מול בית המשפט.

אז אם אתם חשים כי יש לכם עילה לתביעה, וכי נגרם לכם נזק עקב טיפול לא מתאים – זה הזמן לפנות לעורך דין המומחה בתחום הרשלנות הרפואית.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט