מדיקס עד הבית

מדיקס עד הבית

אין ספק שהעולם המודרני שלנו מזוהה יותר מכל עם קדמה, חדשנות, התייעלות ומהירות. בעולם שבו ניתן להזמין אוכל ובגדים לבית מבלי לצאת מהבית, זה היה רק עניין של זמן עד שגם שירותים רפואיים מתקדמים יישרו קו בנושא. ובדיוק לשם כך הושקה חברת מדיקס.

רפואה נגישה

חברת MEDIX AT HOME – מדיקס היא חברה פורצת דרך בארץ המציעה שירות רפואי חדשני – ביצוע בדיקות וצילומי רנטגן ואולטרסאונד בבית ופענוח מהיר של הצילומים. החברה פועלת מתוך רגישות לצרכים הרפואיים השונים ומתוך חזון להנגיש את המערכת הרפואית לכל אזרחי הארץ כדי שייהנו משירות מהיר, זמין ונגיש. החברה מנוהלת ע"י טובי אנשי המקצוע המורשים בתחום ההדמיה והניהול בארץ –

  • מר אלחנן הכהן – מאחורי מנכ"ל החברה עומדות להן שנות ניסיון רבות במנהל ציבורי ורפואי. מר הכהן שימש כחבר הנהלה בכיר וכמנהל המערך האדמיניסטרטיבי במרכז הרפואי "שיבא".
  • ד"ר צבי אלון – מנהל מחלקת הדימות בחברה הינו בעל מומחיות להדמיה אבחנתית ובעל 20 שנות ניסיון בתפקידים בכירים בתחום ההדמיה.
  • מר אלכס אהרונסון – מעל ל-30 שנות ניסיון עבודה כרנטגנאי המוסמך לבטיחות קרינה, כמנהל מכוני רנטגן בכיר ובתפקידי ממונה בטיחות קרינה עומדות מאחוריו של הרנטגנאי הראשי של החברה.

החוויה הרפואית התומכת מקיפה את שלושת הפרמטרים של ייעוץ, טיפול וידע מקצועי מתקדם בכדי שהצרכים הרפואיים שלכם יקבלו מענה באווירה אינטימית, נעימה ונוחה. ולכן, השירות הרפואי מתבצע בבית הלקוח תוך נגישות וזמינות מלאה ללוח הזמנים של המטופל. בנוסף, הפענוח מתקבל בזריזות האפשרית. כך מטלת ההדמיה הרפואית מתבטלת שכן אין עליכם להמתין ארוכות בתורים המייגעים.

הצוות הרפואי בחברה עושה שימוש במכשור הטכנולוגי הרפואי החדשני והמתקדם ביותר המאושר על ידי ה-FDA, כך שמלבד שירות נגיש, תקבלו הדמיה מופחתת קרינה המתבצעת בטכנולוגיה חדישה וזריזה. תוצאות פענוח הצילום יישלחו לכם או לרופא המטפל בכם בזריזות.

כיצד מתבצע התהליך?

ראשית, עלכם להשאיר פרטי התקשרות ולהזמין את השירות המבוקש – צילומי רנטגן או בדיקות אולטרסאונד בכדי שהנציג יצור עמכם קשר או ליצור קשר בעצמכם. לאחר מכן, מתבצע תיאום המועד לביצוע הצילום או הבדיקה במועד הנוח לכם ובזמינות גבוהה. במועד זה, מגיע צוות רפואי לביתכם ומבצע את הבדיקה בהתאם לכללי משרד הבריאות. לאחר מכן, תקבלו את הפענוח תוך 48 שעות.

שימו לב, רצוי לברר עם חברת הביטוח האם הפוליסה שלכם מתאימה לצורך קבלת החזרים.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט