עורך דין רשלנות רפואית בב"ש לטובת תושבי העיר אך לא רק

עורך דין רשלנות רפואית בב"ש לטובת תושבי העיר אך לא רק

כשמנתחים את מקרי הרשלנות הרפואית באזור הדרום מנסים להבין גם את התנאים האובייקטיביים ואת אלה הייחודיים מקום כדי לראות היכן הבעיה. באר שבע כבירת הנגב מאכלסת גם בית חולים גדול שמשרת את כל האוכלוסייה עד אילת וצפונה ממנה.

סיבות  מוכרות למקרי רשלנות רפואית בבאר שבע

החשיבות של בית חולים מרכזי זה גדולה ונוספים לו גם מרפאות קופות החולים. יחד, הם מעניקים שירותי בריאות לכולם, במיוחד לאוכלוסייה הבדואית שגרה בכפרים וביישובים מסביב. כלומר, המורכבות של התפקוד של הצוותים הרפואיים גדולה במיוחד ולכן יש לפעמים אי הבנות בתקשורת בין הצדדים, ואין זה מפתיע שנתקלים בצורך של עורך דין רשלנות רפואית בבאר שבע וסביבתה לאור מקרים אלו. זה קורה הן בגלל קשיי שפה והן בגלל אורח החיים שלהם. אולם גם כך, נוספים לקשיים אלה גם מקרים שבהם חוסר מקצועיות, חוסר תשומת לב, טעויות אנוש ומקרי רשלנות רפואית מובהקים גורמים למקרי פגיעה ומוות רבים בכל שנה.

מדוע נחוץ ייעוץ משפטי במקרי רשלנות רפואית?

לכל אלה נחוצים ייעוץ וליווי משפטי כדי להגיש תביעות על רשלנות רפואית במקרים שבהם התיאור של המקרה תואם לחלוטין את הסיבות והקריטריונים לקביעה שמדובר בעוולה. להבדיל ממה שנהוג לחשוב לרשלנות רפואית יש קריטריונים ברורים והם אלה שקבועים בחוק. לפיהם אפשר לדעת אם להגיש את התביעה, הן כדי לפצות את הנפגעים על הסבל שנגרם להם, הן כדי לדאוג לרווחתם ותשלום לטיפולים שנחוצים להם מעתה ועד יומם האחרון, והן כדי לפצות על מותם של מטופלים, במיוחד כאלה שפרנסו משפחות. יש גם מקרים שבהם בית המשפט מקבל טיעונים של התובעים על אובדן השתכרות ופיצוי על הסכומים שיכלו להשתכר לו היו מטופלים כיאות ולא נפגעים, או אילו לא מתו כתוצאה מההזנחה הפושעת.

מה חשוב לדעת על תביעות רשלנות רפואית?

  • לא כל מה שנראה לכם כהזנחה נחשב לפי החוק לרשלנות רפואית, אלא אם הטיפול או היעדרו הם אלה שגרמו לתוצאה המצערת שבגללה אתם סובלים.
  • חוק ההתיישנות על רשלנות רפואית מורכב מכפי שחושבים ולכן יש להזדרז בהגשת תביעה למרות הרצון הטבעי והברור לא להיכנס שוב לפרטי המקרה המצער.
  • רק עורך דין מנוסה יכול לבדוק את פרטי התיק ולמצוא את עילת התביעה ואם יש לכם קייס. כאמור, חובה למהר ולקבל ייעוץ משפטי מוקדם ככל האפשר.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט