פינוי דירות מזוהמות

פינוי דירות מזוהמות

הבית שלכם מזוהם ומכיל ציוד רב שהנוכחות שלו רק מעיקה ומפריעה להחזיר את הבית למצב שראוי למגורים ולמצב שמאפשר לחזור לארח אורחים? ובכן אם כן, טוב לדעת שכל שעליכם לעשות הנו פשוט מאוד, כל שעליכם לעשות הנו לפנות עוד היום אל חברת פינוי מקצועית שבקיאה בתחום ואף רגילה לסיטואציות בהן הדירות מכילות תכולה במצב רע.

פנייה ממוקדת אל חברת פינוי פסולת

חשוב ביותר לשים לב שכאשר פונים אל חברת פינוי, יש לוודא שהיא מתאימה כראוי למצב הדירה. מדוע? כיוון שאם מצב הדירה בכי רע ואתם תיפנו אל חברת פינוי רגילה, הרי שאותה חברת פינוי עשויה  לסרב, או שמרוב פניקה היא תעלה את המחיר לגובה בלתי סביר. אי לכך, טוב לדעת שכן יש חברות פינוי שמתמחות באופן ספציפי במלאכת פינוי דירות מזוהמות.

לאן מפונה  הפסולת?

כל עוד פונים אל חברת פינוי מקצועית, הרי שטוב לדעת שהחברה תברר לגבי חוקי העזר העירוניים ובוודאי שלא תשאיר תכולה חשופה לצד הפח השכונתי. למה כן ניתן לצפות? שהחברה תדע לפנות את התכולה לפחי מיחזור, לארגוני צדקה ובאופן כללי אך ורק למכולות מורשות.

שירותי מנוף עבור פינוי פסולת

לא פעם על מנת לקצר זמנים ועל מנת להימנע מנזק משני, מומלץ ביותר להיעזר בשירותי מנוף. אי לכך יש לדעת שלא כל חברת פינוי דירות מזוהמות יודעת להציע שירות מעין זה, כך שיש לבחון כהלכה את הכתובת אליה בוחרים לפנות, וזאת על מנת להימנע מנזק משני ועל מנת לדעת מראש שאתם עומדים ליהנות מהשירות האיכותי ביותר והנכון ביותר עבורכם.

ביטוחים ופינוי פסולת

כאשר אנשים עומדים לפנות תכולה מיותרת מביתכם הפרטי וכאשר אנשים עומדים לפנות מביתם הפרטי תכולה בעלת סממנים מסוכנים, הרי שיש לוודא שכלל הצוות מבוטח ושישנו ביטוח צד ג'. כיצד ניתן לוודא זאת? אל תוותרו על שיחת היכרות מקדימה ובטח אל תוותרו על חתימת הסכם עבודה מפורט כמה שרק ניתן, וזאת על מנת שתימנעו מהפתעות לא רצויות ברגע הכי פחות נוח – באמצע משימת הפינוי.

 

כתיבת תגובה

סגירת תפריט