החלקת קמטים ללא התערבות כירורגית

החלקת קמטים ללא התערבות כירורגית

יש לא מעט אנשים מבוגרים אשר נראים בגילם אבל מרגישים כלפי פנים צעירים מאי פעם ומפגינים התנהגות של אנשים הצעירים מהם בעשור לפחות. עולם האסתטיקה מאפשר לאנשים שרוצים להיראות כמו שהם מרגישים להשיג זאת בעזרת כל מיני טיפולים אסתטיים שמרגישים כאילו מעיין הנעורים קיים, וניתן להרוות את הצימאון ממנו למשך שנים ארוכות של מראה צעיר ורענן.

השילוב בין אנשים מוכשרים ויצירתיים לבין טכנולוגיה שרק הולכת ומתקדמת בצעדי ענק לא רק יוצר לנו תרופות למחלות שהיו נחשבות עד כה חשוכות מרפא, אלא מאפשר לקבל תהליכים חדשים ופולשניים במידה מינורית במיוחד עבור טיפולים אסתטיים לשם שיפור מראה העור שכבר אינו נראה גמיש וחלק. חומר בשם בוטוקס, אשר חולל מהפכה של ממש בטיפולים האסתטיים, ועליו כתבנו בעבר – הוא אחד האחראים הישירים לכך.

מכירים את טיפולי היופי הישנים? תשכחו מהם

ככל שאנחנו מתקדמים בזמן נראה כי עידן הטיפולים הכירורגיים עבור השבת המראה הצעיר לפנים של כולנו הולכים ונעלמים, כאשר תיקון של עור מדולדל, מקומט וצנוח נעשה בכמה צעדים פשוטים ללא החלמה ארוכה ומלאת כאבים כפי שקורה בכל ניתוח כירורגי פולשני בהרדמה מלאה.

אתם יכולים להיות מבחוץ מה שאתם מרגישים מבפנים ולהרגיש הרבה יותר טוב עם עצמכם לאחר שנים בהם הבטתם במראה ולא זיהיתם את האדם שנמצא בהשתקפות אשר מנגד, עכשיו מגיעים פתרונות עם מינימום של סיכון ומקסימום של תוצאות המוכחות בשטח. מיליוני אנשים כבר לקחו חלק במגמה שהולכת וסוחפת עולם שלם. עוד על יתרונות של מילוי קמטים בעזרת טיפולי בוטוקס ניתן לקראו בכתבה שפורסמה באתר מנטול.

פנים וצוואר צעירים בכמה צעדים פשוטים

על חוטי הפלא כבר שמעתם? מדובר בחוטים אשר בעזרתם ניתן למתוח את כל אותן נקודות רפויות בעור שמראה סימני זקנה ראשונים או מתקדמים. החוטים הללו הינם חוטי פלא משום שהם אינם מצריכים קיבוע על ידי הליך כירורגי אלא נספגים אל העור לאחר שביצעו את העבודה לשמה הוחדרו אל העור, תוך שמירה מושלמת של האפשרות לבצע הבעות פנים שהינן חלק בלתי נפרד מן התקשורת הבין אישית. זהו טיפול שאינו לוקח זמן רב לביצוע בידיים מיומנות ומביא לתוצאות מיידיות יחד עם תהליך החלמה אפסי ונטול צלקות.

הטיפול החדשני הזה מאפשר לבצע מתיחה של אזור הפנים והצוואר ללא התערבות כירורגית בחדר ניתוח, וזהו יתרון משמעותי עבור המוני אנשים אשר מאוד משתוקקים להחיזר את המראה הצעיר הטבעי שלהם מבלי שדבר זה יהיה כרוך בהליך ניתוח פולשני.

אלו אזורים ניתן להצעיר ללא ניתוח?

  • אם סובלים ממראה של גבות נפולות שמסתירות את כל היופי של העיניים.
  • ניתן לבצע מתיחה של העור בצדדי הפה שתמיד ניכרים בו קמטים ועור רפוי.
  • להרים את העור באזור של הלחיים.
  • להרים את העור בקו של הלסת.
  • ישנו טיפול גם עבור אזור הבטן והזרועות, להרמה ומתיחה של עור רופף.
  • למתוח עור רופף באזור של הצוואר.
  • להרים עור עודף באזור של הסנטר הכפול.

 

כתיבת תגובה

סגירת תפריט