קייטרינג לאירועים ללא גלוטן

קייטרינג לאירועים ללא גלוטן

רגישות למזון היא חלק בלתי נפרד מהחיים של אנשים רבים. חלקנו מתמודדים עם רגישות ללקטוז ואחרים מתמודדים עם רגישות חריגה וחריפה במיוחד לגלוטן. כך או כך, בכל מה שנוגע לאירועים רבי משתתפים, היום ניתן למצוא פתרונות המתאימים לכל אחד ולכל אחת, על בסיס שירותי קייטרינג מיוחדים שאיתם אתם יכולים לעבוד. זאת אומרת שצריך לתכנן מבעוד מועד את סוג השירותים שאתם מצפים לקבל, ולעבוד רק עם חברות מיומנות ומנוסות בתחום, כדי לייצר סביבה אוכל בריאה שמתאימה לאנשים עם רגישויות. במדריך הקרוב, נעזור לכם להבין איך לבחור קייטרינג לאירועים על בסיס נטול גלוטן, שמתאים לכל אחד ולכל אחת ועדיין שומר על הבריאות של הרגישים.

איך להזמין קייטרינג לאירועים ללא גלוטן?

כדי להזמין קייטרינג לאירועים ללא גלוטן צריך:

  1. לבחור בחברות מיומנות – יש חברות מיומנות בייצור של קייטרינג לאירועים ללא גלוטן כמו canapes , והן מסוגלות לתת לכם מענה שמשלב בין חוויית אירוח יוקרתית לבין שמירה על הבריאות של אנשים אשר מתמודדים עם רגישות מסוימת למזון.
  2. לוודא שהמטבח נקי מגלוטן – גם אם אתם עובדים עם חברה מקצועית, האחריות שלכם היא לוודא שמדובר על מטבח נקי מגלוטן. ולכן אפשר לבקש לקבל סיור בתוך המטבח ולשאול את כל השאלות שאתם צריכים לשאול, מבעוד מועד.
  3. לטעום את התפריט – גם אם מדובר על תפריט לאנשים עם אלרגיות, הוא עדיין צריך להיות תפריט טעים ומיוחד לאירוע מיוחד. ולכן צריך לבצע התאמות של כל המנות שאותן אתם רוצים להזמין לאירוע, בדיוק כמו בכל אירוע אחר.
  4. לייצר הפרדה בין מנות עם גלוטן – אם יש לכם מנות עם גלוטן באירוע שלכם חשוב לייצר הפרדה פיזית וגם שילוט ויזואלי על מגשי האירוח כדי למנוע טעויות מסכנות חיים וכדי לאפשר לאורחים שלכם לבחור בדיוק את סוג המנה שהם רוצים לטעום.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט