עובש במקלחת? 3 דרכים להתמודד עם טיפול בעובש בבית

עובש במקלחת? 3 דרכים להתמודד עם טיפול בעובש בבית

מיהו השותף שמגיע בלי הזמנה וגורם לכם לעשות הכל על מנת להוציאו מהבית? נכון מאוד, עובש!
פוקד את אחד מקירות ביתכם עובש? זהו בהחלט מצב המאלץ אותנו לפעול במהירות, נחישות ובידיעה שכל האמצעים כשרים לביצוע המשימה. זהו השלב בו אתם מודים על התפתחות הטכנולוגיה, המחשבים ומנועי החיפוש בעיקר. קבלו 3 דרכים לא פחות ממעולות להתמודדות עם עובש.

עובש במקלחת

כידוע לכולנו, זהו אחד החללים הכי לחים ודחוסים בבית, ועובש אוהב לחות.
תחילה נתרכז בפעולות אשר יסייעו לנו להימנע מהיווצרות של עובש בקירות ובחלל כל כך לח.
על מנת למנוע את הגעתו הלא מבורכת של העובש לקירות חדר האמבטיה שלנו, רצוי ואף כדאי לאוורר את החלל בכל הזדמנות בה הוא לא בשימוש (מיד אחרי מקלחות ובשעות הלילה).
השאירו את הדלת פתוחה ואת החלונות גם הם. כך האדים והלחות לא יישארו בתוך החדר.
במקרה והעובש כן הגיע, עליכם תחילה להבין האם ישנה איזו נזילה או גורם אחר להיווצרות העובש. לאחר שעליתם על התקלה, תקנו אותה, הסירו את כל העובש מהקירות ורססו חומר נגד עובש. אחרי שהחומר התייבש צבעו את הקירות והתקרה מחדש בצבע מיוחד נגד עובש.

איטום 

נכנסתם לבית עם עובש במוקד מסוים? הגיע הזמן לאתר את הבעיה שגרמה לעובש, לא התעצל ולחפש עוד מוקדים נסתרים. לאחר שמצאנו את הבעיה וטיפלנו בה, הטיפול הטוב ביותר יהיה באמצעות הסרת כל העובש והפטריות, מריחה מקצועית ומדוקדקת של חומר איטום ולאחר מכן גם צביעה בעזרת צבע המכיל גם הוא חומרי איטום.

תשמרו על עצמכם גם אחרי שהוא הולך

לאחר הטיפול בעובש והעלמתו ושיקום נזקים, רכזו את כל פריטי הבית אשר העובש הצליח להגיע אליהם ונקו אותם עד היסוד. כמו למשל, כבסו את כל השטיחים והבדים הנגועים. פעולה זו תשמור על בריאותכם ותאפשר לכם לנשום אויר נקי מרעלים.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט