שיעורי יוגה – כל מה שצריך לדעת לפני שמתחילים

שיעורי יוגה – כל מה שצריך לדעת לפני שמתחילים

בעשרות השנים האחרונות סוחפת היוגה ה'מזרחית' את ארצות המערב. היום היוגה היא מושג מוכר וידוע לאנשים רבים. גם אנשים הכי מפותחים ולא פרימיטיביים מוצאים את עצמם ביוגה.

היוגה היא בעצם מסע המשלב תרגילים פיזיים ומנטליים – רוחניים על מנת להרגיע את תנועות התודעה. היוגה יכולה לעזור לאדם להתמודד עם קשיים אישיים נפשיים ופיזיים, וכן גם מתי שרוצים קצת לנקות את הראש ממושגים מורכבים כמו משוואה ריבועית או חישוב שטח מקבילית.

מה זה יוגה

ישנם סוגי יוגה רבים, מכיוון שכל אחד הוא שונה ביכולותיו הפיזיות ובמצבו הנפשי האישי, כל אחד יכול למצוא את הדרך הנכונה עבורו. סוגי היוגה השונים מציעים אופני עבודה שונים. יש כאלו שיבחרו בדרך איטית, בה המעברים בין המנחים יתבצעו באיטיות ויש כאלה שיעדיפו אימונים אינטנסיביים ומהירים. כמו כן, ניתן לבחור בין אימון עם מכשירים ובלי, אימון בטמפרטורות גבוהות המביאות אותנו להזעה במהירות. כמובן שלכל אחד מהסוגים יתרונות משלו וכדאי לנסות כמה סוגים בכדי למצוא את הדרך המתאימה לכם.

אם אתם דואגים מלמצוא את עצמכם עם אנשים ברמה גבוהה מכם, או שאתם לא רוצים לפגוש אנשים שרק עכשיו התחילו את תרגילי היוגה, אין לכם מה לדאוג, יש מורים פרטיים שמעבירים אימוני יוגה למתחילים ולמתקדמים על פי הרמה המתאימה לכם.

אז מה צריך לדעת על שיעורי יוגה?

בשורות הבאות תקראו את כל מה שצריך לדעת לפני שמתחילים. אוקיי… אז החלטתם להתחיל לקחת שיעורי יוגה, מה צריך לדעת לפני שמתחילים? האם יש מידע שיכול לעזור לנו או ידע שחשוב לדעת?

בדרך כלל, שיעורי יוגה למתחילים, מתבצעים באימונים של 2 – 4 פעמים בשבוע. אם תרצו לעשות יותר אימונים בשבוע, כמובן שזה יותר טוב.

ניתן לבצע את האימונים בכל מקום, כמובן עם הציוד המתאים, על מזרן יוגה נוח.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט