הרמת סינוס סגורה

הרמת סינוס סגורה

לקראת ביצוע ניתוח השתלת שיניים מלאכותיות, יש להתאים את חלל הפה לקראת התהליך. יש מקרים שחלל הפה מתאים לניתוח ויש מקרים שצריך לבצע כמה טיפולים אצל המומחים לרפואת שיניים בירושלים –
מרפאת שיניים בירושלים exper, כדי שהניתוח הגדול יהיה מוצלח.

הרמת סינוס סגורה

כאשר יש צורך ליצור ריחוק קל בין דפנות הסינוס לבין המיקום שבו תתבצע השתלת שיניים, מבצעים הרמת סינוס סגורה שכוללת הרחקה זו בכמה מילימטרים בודדים. מכיוון שמדובר במרחק קצר לא מבצעים פעולה פולשנית כירורגית אלא בעבודה שבה מבצעים חתך קטן יחסית ולכן היקף העבודה הוא פחות בהיקפו מזה של הרמת סינוס פתוחה. ממלאים מרחק זה שנוצר בחומר עצם ובדרך זו השטח מוכן למטרת ההשתלה. 

רופאי שיניים שמתמחים בנושא כירורגית הפה והלסת 

פעולה ממוקדת של הרמת סינוס סגורה מבוצעת על ידי רופא שיניים מומחה בתחום שיקום הפה בירושלים אשר התמחה בתחום זה ולכן הוא מבצע את הפעולות הללו במיומנות רבה, צעד אחר צעד עד השלמת המשימה. הרופא עושה כל שניתן כדי לא להכאיב למטופל ולכן הוא משתמש בטכניקות חדשניות ובמשככי כאבים במידת הצורך.

השתלת שיניים 

קיימים כמה קריטריונים שעל פיהם רופא השיניים מחליט אם לבצע את ההשתלה של כל השיניים בחלל הפה, הן העליונות והן התחתונות ביום אחד, או בכמה ביקורים במרפאה. הדבר הוא נגזרת של מצבו הרפואי של המטופל ומצבו של חלל הפה. 

בהתאם להחלטה זו, רופא השיניים מבצע הרמת סינוס סגורה ומיד לאחר מכן מתחיל בהליך השתלת שיניים או לחלופין מעדיף לחכות כמה חודשים, להעניק למקום זה זמן ארוך, כדי שתהיה החלמה מלאה ורק לאחר מכן מתואם הליך ההשתלה.

במקרים רבים הליך הרמת סינוס סגורה הוא תהליך מחויב המציאות אם אין מספיק חומר עצם בחניכיים העליונות והתחתונות.

ביטוח בריאות בעיות רפואיות בריאות הנפש דיאטה ותזונה הריון וילדים וטרינר כושר וספורט כללי לימודי רפואה מוצרי רפואה ובריאות רפואה אסתטית רפואה כירורגית ופנימית רפואה משלימה רפואת עיניים רפואת שיניים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תהליך ערעור על החלטות המכון הרפואי לבטיחות בדרכים
לעיתים אנשים שיש להם רישיון רכב נדרשים לעבור סדרה של בחינות מדוקדקות יותר על ידי רופא של המכון הרפואי...
קרא עוד »
אוג 23, 2018
דרכים שונות לביצוע הלבנת שיניים
עם השנים, השיניים שלנו עלולות לשנות את הצבע המקורי שלהן וזאת כתוצאה מסיבות שונות כגון – עישון, צריכת...
קרא עוד »
יול 10, 2016
קורס הכנה ללידה – כך תוכלו להגיע מוכנים
קורסי הריון נועדו לספק לאמהות לעתיד את הידע והמיומנויות הדרושות להן להתכונן ללידה בטוחה ובריאה....
קרא עוד »
ינו 31, 2023