טיפולים אסתטיים לאיזור הצוואר והפנים – לבחור את הצוות הנכון

טיפולים אסתטיים לאיזור הצוואר והפנים – לבחור את הצוות הנכון

לא מעט גברים ונשים, בוחרים לעבור טיפולים אסתטיים באזור הצוואר והפנים. זה דבר ידוע, בפרט כאשר מדובר באנשים מבוגרים אשר מתמודדים עם שינויים שונים בעור, אשר פוגע במראה שלהם, בין אם הוא נראה "זקן" יותר, ובין אם העור הופך להיות פחות גמיש, פחות נעים למגע, פחות אסתטי.

ניתן למצוא הרבה מאוד סוגים של טיפולים אסתטיים לאזורים אלו, החל מטיפולים שכוללים הזרקות של חומרים שונים כמו שאיבת שומן בסנטר, טיפולים שנועדו להסיר עור מת מהאזור, טיפולים שמטרתם לבצע מתיחות שונות בשביל ליישר את העור ולהעלים קמטים ועוד.

חלק מהטיפולים, יכולים להתבצע באמצעות תכשירים ביתיים באופן עצמאי, אחרים לעומת זאת מתבצעים על ידי אנשי מקצוע בקליניקות שלהם שאיבת שומן בלייזר למשל. כל מה שקשור לטיפולי מתיחות או הזרקות, הרי שמדובר בטיפולים שלא יכולים להתבצע שלא במרפאות מורשות אשר כוללות את כל הציוד הנדרש לכך.

לפני שנסביר כיצד בוחרים את הצוות הנכון לביצוע הטיפולים השונים, חשוב להבהיר, שסוג כזה של טיפולים יכול להתבצע רק במידה ויש באמת צורך, אין טעם לעשות זאת אם העור לא זקוק לכך. שכן זה לא ישפר את המראה ולא יוסיף למטופל או למטופלת דבר.

כיצד בוחרים את הצוות הנכון לטיפול

ראשית, יש לבחון אילו סוגי טיפולים רוצים לעבור ומה הם בדיוק מציעים לנו. עד כמה הטיפולים יכולים להתאים וכמובן אילו סיכונים יש בהם, אם יש.

אנו ממליצים לעיתים לעשות טיפולי מזותרפיה.

שנית, יש לבחון את הניסיון שלהם בתחום, החל משלב האבחון וכלה בשלבים מתקדמים יותר. ככל שיש יותר ניסיון, כך סביר להניח הצוות יהיה הרבה יותר מקצועי ואיכותי.

שלישית, חשוב מאוד שהצוות ידע לספק את כל המידע, יבצע את כל הבדיקות, וכמובן שכל הטיפול יהיה שקוף למטופל.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט