דרכים לטיפול באין אונות

דרכים לטיפול באין אונות

מטרתו החשובה של הטיפול באין אונות היא לשפר את הביטחון העצמי של הגבר עקב היכולות המיניות שלו שמשתפרות כשהוא נוטל את הכדורים שמסייעים לו. אף אחד לא אמור לדעת שהוא נוטל מוצרים לבריאות מינית זה יכול להיות בחשאי ובדיסקרטיות מלאה של הסובבים אותו.

שיפור חיי המין 

קיימים כמה סוגים של כדורים שכל אחד מהם גורם לזקפה מלאה ולזקפה ארוכה יותר וזאת כדי לשפר באופן משמעותי את ההנאה מחיי המין. לכן הלקוחות מזמינים את הכדורים שלקחו בעבר וסייעו להם או מנסים דגמים חדשים, קראו בלינק https://toppharm.co/gallershow.asp?top_cat=31&category_id=all

יש כדורים גנרים אשר מיוצרים באופן זהה לכדור הויאגרה המקורי. לא מדובר בזיופים שבהם הרכב החומרים הוא שונה, אלא במוצר מקביל בעל תכונות מדויקות. 

מוצר זה קיים גם בסיאליס שגם הוא גנרי והוא נמכר במינונים מופחתים של 20 או 40 מיליגרם. ההשפעה שלו היא בין 6-4 שעות או לחלופין כדור אחד שמתאים ל – 36 שעות על פי הצורך. להבדיל מכדורים אחרים המטפלים באין אונות, עם הכדורים הללו אפשר לשתות אלכוהול בכמות סבירה ואפשר גם לאכול מזון.

הסיאליס קיים גם בג'ל ונמכר בכמה טעמים. אפשר לקחת שקית אחת ולבלוע כחצי שעה לפני הצורך. ויש אופציה גם של סוכריות שאפשר לחלק אותן לכמה חלקים.

תופעות לוואי של כל הכדורים הללו

כולם עלולים לגרום לגבר כאב ראש, טשטוש בראייה והפרעות עיכול.

מי שנוטל כדורים עם ניטריטים באופן קבוע אסור לו לקחת את הכדורים הללו ועלו להתייעץ עם רופא לגבי נושא זה. 

הגעת המשלוח לישראל

המשלוח מגיע במעטפה אטומה ללא שם השולח ולכן אין כל אפשרות לדעת  מה כולל המשלוח שמגיע בדרך כלל ישירות מבית המרקחת בחו"ל מהודו או מסינגפור.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט